Skocz do zawartości

II Zimowy Piknik SCA - Jarkowice - 26-28.01.2018 - LISTA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

K@mial ma być koło pierwszej.

 

Baltosz, kuzyn i ja będziemy też gdzieś pierwsza- druga.

 

Na miejscu będzie jakaś inna ekipa i pokoje będą dostępne troszkę później (jak posprzątają), więc nie będzie można się ładować do nich.

 

Ale do środka można śmiało wbijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dopadła mnie rumuńska grypa, już końcówka ale tak chory dawno nie byłem, nie chciałbym aby zrodziłoby sie z tego coś groźniejszego, do tego żonie ja sprzedałem i teraz ona cierpi. A tak wyczekiwałem tego piatku,.. bawcie sie dobrze. Sry zmej, poczytamy najszybciej w Łodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, bo najwazniejszego nam zabraknie . Fantastycznych zdjec!

 

Ten zimowy ma jakies fatum w sobie... W zeszlym roku cala sobote przecierpialem na jelitówce tam wlasnie, a w tym juz raz zaliczylismy reset, w kilku przed wieczorem :) Rozumiem ze jakies fatum krazy nad tym miejscem ale zeby az tak daleko siegalo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest lipa....

Kuligu nie będzie, śniegu już nie ma, wczoraj dzwonił Michał (organizator kuligów), że jest tam 6 stopni wszystko się topi.

Chciał nam zaproponować paint balla, ale taka ciapa na tym terenie, że nam się odechce po 10 minutach.

Dlatego niestety żadnej dodatkowej atrakcji nie będzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ulokowałem pary w pokojach, reszta ma się dopisywać.

 

 

 

 

 

 

 

 

BUDYNEK 1

 

NUMER POKOJU: 3         ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE                                                  ILOŚĆ OSÓB 2   mastah22 + Elwira

NUMER POKOJU: 4         ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE                                                  ILOŚĆ OSÓB 2   Balcer + Monia Balcerowa
NUMER POKOJU: 1         POJEDYNCZE + POJEDYNCZE                                   ILOŚĆ OSÓB 2   Cober + Coberowa
 
NUMER POKOJU: 5        POJEDYNCZE + POJEDYNCZE + POJEDYNCZE          ILOŚĆ OSÓB 3    MAMUSA + Asia
NUMER POKOJU: X        ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE + POJEDYNCZE                         ILOŚĆ OSÓB 3    powalla + Magda + Kamil 

NUMER POKOJU: X        6 x POJEDYNCZE                                                        ILOŚĆ OSÓB 6    
NUMER POKOJU: 6        7 x POJEDYNCZE                                                        ILOŚĆ OSÓB 7

NUMER POKOJU: P        8 x POJEDYNCZE                                                       ILOŚĆ OSÓB 8    K@mil + Baltosz +


BUDYNEK 2

NUMER POKOJU: 14        4 x POJEDYNCZE                                                      ILOŚĆ OSÓB 4    Saltech + czaszunia +
NUMER POKOJU: 12        2 x POJEDYNCZE                                                      ILOŚĆ OSÓB 2    MAMUSA + Asia
NUMER POKOJU: 13        ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE                                                 ILOŚĆ OSÓB 2    dan124 + miła dana
NUMER POKOJU: 15        3 x POJEDYNCZE                                                      ILOŚĆ OSÓB 3    ROBSONBERCIK + Pani ROBSONBERCIKOWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...