Skocz do zawartości

Felgi , opony - temat zbiorczy


gazownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 533
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem  ten sam problem. Kupiłem na minione lato 205/50/17 uniroyal RS3. Ciche, trzymają się super a przy tym b. ładne :wink2:

Celowo wybrałem ten rozmiar żeby silnik odkurzacza miał lżej się rozpędzić. Na drugim aucie mam falkeny, są głośne przy rs3 i drugi raz bym ich nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dla znajomej zimowe Profil, polecam w 100%. Tylko bieżnik "skandynawski", śniegu mało i głośno jest ;) No i spalanie 1L większe. Ale po zaoranym polu można jeździć :D A i na asfalcie samochód bardzo dobrze się prowadzi.

 

Teraz na lato dla siebie zamówiłem od nich Toronado. Ale dopiero za 2-3 tygodnie będę mógł je przetestować.

 

www.oponysportowe.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na rain expertach zrobilem z 40k w poprzednim aucie, jeszcze sezon na upartego by sie przetoczyly, jak bylo cieplo to wrcz czuc bylo na kierwonicy jak sie scieraja. Ponoc w Rain sportach i Rain Expertach 3 juz to znacznie poprawili. Sam sie czaje na lato kupic rain expert 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Panowie, a jak ze ścieralnością Uniroyal?

 

Wolno się ścierają do żony audi zakupiłem RainSport 3 i jeżdzone 2 sezon i mięcha jest mega dużo a autko jeżdzone codziennie, do subaru zakupiłem na zimę Ultra 77 ale za krótki okres jeżdzenia żeby powiedzieć o ścieralności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam uniroyal ms66 i sobie chwale. Zwróćcie uwagę ze w czasach oszczędności producenci tną koszty również w oponach, wiec polecam 'starsze' modele niż te super Eco nowości które wytrzymują 50 tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do znawcow tematu, czy takie uszkodzenie jest do naprawienia w polsce? Ewentualnie czy ktos spotkal sie z mozliwoscia wymiany samej obreczy?Z tego co szukam od kilku dni na stronach UK to ciezki temat, jest cos do kupienia na ebay ale to do bbsa. Ja posiadam axe ex1.post-9177-0-42627900-1461066040_thumb.jpgpost-9177-0-09339100-1461066056_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...