Skocz do zawartości

10 calowy subwoofer bardzo ładnie grający


Rekomendowane odpowiedzi

przypisywac im buczydłość subow marketowych.

O tych to chyba nie na tym forum , ale do vegi czy bety to buczydło i tak (te tzw hity), chyba ze do trance czy hip hopu to super głośnik (patrzę na cenę używek ) Ale to tak tylko sub , nie podniesie reszty klocków o klasę wyżej .To ja polecę dlsa np ur10 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O tych to chyba nie na tym forum , ale do vegi czy bety to buczydło i tak (te tzw hity), chyba ze do trance czy hip hopu to super głośnik (patrzę na cenę używek ) Ale to tak tylko sub , nie podniesie reszty klocków o klasę wyżej .To ja polecę dlsa np ur10 .

X2 ;) ur10 szybki punktowy miękki lekki dla ucha przyjemny. To samo cerwin vega 104 również fajny subik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JL Audio napewno nie jest buczydlem i dotyczy to prawie kazdego modelu

 

Chyba nie zrozumiales aluzji ☺

Mariano italiano, zrozumialem twoja zaluzje tak ze to sa dwa zupelnie inne typy brzmienia.

 

 

Imho tak uwazam.

I uwazam ze majac slaby naped to infinity sie lepiej sprawdzi.

 

Ale majac cos dedykowanego (jakies mono typu dls A6 etc) to latwiej bedzie mu dobrac suba z dzisiejszej oferty.

Ja dodam jeszcze starego żołtego Hertza HS 250, za grosze można wyrwać

Jak z taniosci to zielona kappa - 150zl.

X2 ;) ur10 szybki punktowy miękki lekki dla ucha przyjemny. To samo cerwin vega 104 również fajny subik

Vega nie bedzie miala takiego zejscia.

Ale jest szybciutko i barwnie.

Pod dls A6 konczyla sie.

Podepne sie pod temat. Ultra szybki i jakosciowy sub 10" poszukiwany , closed/br bez znaczenia aby poradzil sobie z muzyka typu hardcore/hardstyle. Ktos cos ?

Jeszcsze ultraxszybki i ultra jakosciowy to Dego SB10 i mala budka styknie.

 

Tylko nie wiem czy spelni on swoje zalozenia co do ww muzyki i ewentualnosci stalosci poziomu spl oraz mowiac umownie napierdzielania ...

 

Ja go zawsze sluchalem w jakosciowych systemach a najciezsza muza do hard netall (szybka podwojna stopa )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam bete 12 pod a6 i co by nie mówić jestem pod meeega wrażeniem jak 12 umie zapier... . Jak chce to umie uderzyć a i zejść także potrafi . A ci najlepsze dzięki koledze wicher18gl stałem sie jej posiadaczem i chyba juz zostanie że mną .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam bete 12 pod a6 i co by nie mówić jestem pod meeega wrażeniem jak 12 umie zapier... . Jak chce to umie uderzyć a i zejść także potrafi . A ci najlepsze dzięki koledze wicher18gl stałem sie jej posiadaczem i chyba juz zostanie że mną .

Co racja to racja beta to beta. 8,10 czy nawet 12 stka ale z chęcią bym jej posłuchał u ciebie pod a6. Bo u mnie np ur10 pod a6 to sub grał za plecami w bagażniku .... wyciszony itp itd i został nadal ze mną mój budzetowiec gzth :D co do vegi fakt nie miała zejśćia stąd przesiadka u mnie z vegi 104 na ur 10 i tez za nic raczej nie oddam tego przetwornika ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u mnie np ur10 pod a6 to sub grał za plecami w bagażniku .... wyciszony itp itd i został nadal ze mną mój budzetowiec gzth :D co do vegi fakt nie miała zejśćia stąd przesiadka u mnie z vegi 104 na ur 10 i tez za nic raczej nie oddam tego przetwornika ;p

Ogarnij się trochę. Wcześniej polecasz "świeżemu" w/w przetworniki a teraz się żalisz, że nie potrafisz sobie z nimi poradzić.

To że głośnik nie współgra z przodem, nie ma zejścia... to nie wina głośnika a aplikacji szeroko pojętej...tzw. wiedzy/doświadczenia.

 

Jeśli coś mi się nie podoba, nie potrafię sobie z nim poradzić itp. to go nikomu nie polecam... bo i po co mam kogoś narażać na kłopoty/niezadowolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz beta to taki forumowy hit :) nie zabierając jej nic, to chyba każdy z wymienionych głośników został szeroko i wielokrotnie opisany. Od zielonej kappy, przes hx2, do dego sb, bety , czy naleśnika. Może jak autor zna swoje preferencje posłucha jeden czy drugi, to bardziej ukierunkuje się na jedną z drog, które prezentują omawiane przetworniki.

Miałem kiedyś jbl p1000 i też dawał radę, a za 50 zł idzie czasem kupić. I wielu ten model zadziwił.

Ale zamiast pisać lepiej na coś się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starego papieru raczej nic nie pokona w różnorodności, punktualności, barwy i szybkości  ... Jednak nie będą schodzić  nisko bo nie do tego były tworzone, jednak mają więcej zalet niż wad, oczywiście pomijając wymagania skrzynki

 

Jest  półśrodek - naleśnik  

 

Nowe grajki to już spore zejście, ale sporo tracą do do papieru pod względem walorów których oczekuje się przy zgranym przodzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starego papieru raczej nic nie pokona w różnorodności, punktualności, barwy i szybkości 

 

Materiał to tylko jedna składowa, z wielu mających wpływ na wymienione cechy.

Odpowiednia aplikacja czy to włókna węglowego, aluminium czy fibergrassu może spowodować również powyższe parametry.

Tak samo jak i nieodpowiednie użycie papieru jako materiału membrany więc takie stwierdzenie jak powyżej jest mocno przesadzone.

 

W mojej skromnej opinii łatwiej uzyskać przyjemnie, szybkie, jakościowe granie na innym materiale niż papier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do listy śmiało można dopisać Helixa P10W.

Wg mnie bardzo fajny sub. Szybki i z mega zejściem nawet w OZ. Bardzo uniwersalny w rodzaju muzyki. Jest bardzo wysoko na mojej liście lubianych Subów. I z dostępnością nawet nowego nie ma problemu w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze panie Mistrzu Radkuuu zapomniałem znachor wie wszystko i na wszystkim się zna

Nie wymądrzaj się. Weź się za robotę przy systemie a nie klepiesz niepotrzebnie posty.

Pobaw się, pokręć, zrób kilka lub kilkanaście skrzynek... wyciągnij wnioski i zacznij się nimi dzielić.

Wiedzy i doświadczenia nie zdobędziesz na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...