Skocz do zawartości

Woofery pełnym pasmem ?


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę z telefonu ,więc czasami przez słownik wkradaja się błędy.Czepiasz się i tyle ;)Panie Józefie :) Moja wiedza nie dorówna nigdy Pana :)

Ale ten temat i większość moich służy wlasnie pogłębianiu mojej marnej wiedzy na temat CA. I proszę wybaczyć ze nie zdawala mnie odpowiedź typu "nie bo nie" :)

Alez jak najbardziej, jeśli o cos pytasz to oczekujesz uzasadnionej odpowiedzi od osoby która cos wie na temat Twojego pytania. Ale jesli zadajesz pytania które są na wyciągnięcie ręki poprzez szukajke lub faq nazara to nie dziw sie ze kazdy sie Ciebie "czepia"

 

Jesli interesuje Cie temat to przestan na chwile obecną pytac i zajmij sie czytaniem.. Chociaz watpie zebys to zrobił skoro wymieniasz wzmacniacz zamiast zająć sie pocieciem pasma na wf..

 

Piszę z "tabloida" za ewentualne błędy przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez jak najbardziej, jeśli o cos pytasz to oczekujesz uzasadnionej odpowiedzi od osoby która cos wie na temat Twojego pytania. Ale jesli zadajesz pytania które są na wyciągnięcie ręki poprzez szukajke lub faq nazara to nie dziw sie ze kazdy sie Ciebie "czepia"

Jesli interesuje Cie temat to przestan na chwile obecną pytac i zajmij sie czytaniem.. Chociaz watpie zebys to zrobił skoro wymieniasz wzmacniacz zamiast zająć sie pocieciem pasma na wf..

Piszę z "tabloida" za ewentualne błędy przepraszam :)

Tak się składa ze szukałem odpowiedzi nie tylko na forum ,W FAQ Nazara nie ma nic na ten temat:)A wymiana wzmaka Nie ma nic wspólnego z tym tematem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten temat i większość moich służy wlasnie pogłębianiu mojej marnej wiedzy na temat CA

 

www.google

A potem

Zwrotnica głośnikowa, cel stosowania , budowa , rodzaje , cechy .

Budowa zestawów głośnikowych z podziałem pasywnym .

i t d

 

Potem podasz swoje argumenty aby usunąć z zestawu głośnikowego filtrację , na jakiej podstawie teoretycznej to opierasz i w jakim aspekcie oczekujesz zmiany . Tu mile widziane własne przemyślenia na wyżej wymienione.

Z tym , ze jak będziesz gotowy zadać konkretne pytania , to juz będziesz znał odpowiedzi na to o co dziś pytasz :wink2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to mam wrażenie, że nie wiesz co chcesz przez to osiągnąć.

Więc zdefinuj sobie cel a potem określ sposób jego realizacji.

Już nic :) będzie zbyt dużo zakłóceń a przynajmniej w teorii.Zapytałem z ciekawości :) A zrobiła się aferą ;)Sam znalazłem rozwiązanie Więc bardzo dziękuję za zainteresowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...