Skocz do zawartości

nowe radio- dylemat


Rekomendowane odpowiedzi

80 prs fajny sprzet, ale sa dwie rzeczy ktore drażnią podczas obslugi:

- Volume dziala tylko z miejsca teraz odtwarzanego utworu, gdy jestes w opcjach i chcesz zmienic volume musisz totalnie wyjsc z ustawien i powrocic do miejsca gdzie wyswietlany jest utwor, czas,itp. Troche nieporozumienie jak za ta kase

- Przegladanie utworow: Zawsze przegladanie zaczyna sie od tej samej lokalizacji, bez wzgledu na teraz odtwarzany utwor. Czyli masz folder 200 plikow, odtwarzasz setny i przegladarka zamiast ustawic sie od miejsca setnego utworu startuje zawsze od zera...

 

Nie wiem czy ktoś gdzieś te niedogodnosci uzytkowania opisał ale jesli nie to mogą komus sie przydac. 

 

Aha. No i żeby wlaczyc pauze to trzeba sie naklikać   :cisza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same pozytywy o tej 80, chyba musze rozbic swinke lub wstrzymac sie do przyszlego miesiaca;) ale decyzja juz podjeta.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

nie mogę edytować wcześniejszej wiadomości.

 

Porównując model 80prs i deh-9600bt poza prockiem na + dla 80pra i dodatkowym wejściem rca, kilkoma bajerami to te radia są takie same. I teraz pytanie, czy taka 80 i jej funkcje są mi potrzebne? czy zadowolę się 9600bt

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeżeli się okaże że proc jest a brzmienie radia nie pasuje? I tak trzeba sprzedać ;)

Ale to już kwestia osobistych preferencji, i ciężko to określić bez zmiany jednostki w docelowym systemie.

Osobiście jako posiadacz 80PRS mogę go polecić. Zapamiętuje ustawienia po wyłączeniu zasilania, menu jest dosyć przejrzyste. Panel rysuje się od patrzenia, ale to już chyba standard we wszystkich nowych jednostkach. I przynajmniej nie wygląda jak podróbka z bazaru jak nowe Alpiny :P

Chociaż brzmieniowo wolałbym Kenwooda... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jako zwykły zjadacz chleba to wszystko mi potrzebne, audio średnich lotów( głośniki morel tempo 6, mały sub10'' jbl i piecyk 754hx )serce jest za 80prs ale płacić za funkcje z których nie koniecznie będę korzystać...

Postaram się wybrać do jakiegoś sklepu i może uda się zobaczyć/ odsłuchać oba radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli że każdemu ta aktywka potrzebna ? Dobrze rozumie ? Wcale to nie jest najważniejsze wg. mnie kryterium, ale każdy ma prawo mieć swoją rację :)

 

Czy potrzebna. Zależy jak kto się wkręci w CA, myślałem że zestawik za 1600zł mnie zadowoli. A jak wyszło tak wyszło. Może kolega złapie bakcyla a może nie. Co nie zmienia faktu że będzie miał rozwojową jednostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna interesuja mnie tylko nowe sprzety. W przyszlym tyg, pojade do wrocka, znalazlem tam dosc duzy sklep CA zobacze co i jak i postaram sie wybrac. Najbardziej chodza mi modele podane w #1

Pionki wiem jak graja, natomiast nigdy nie słyszalem kenwoda

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...