Skocz do zawartości

Komputery, komputery - wątek ogólny...


dawid-ss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 643
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Próbowałeś obie kości pojedynczo? Chodziło o możliwość wykluczenia uszkodzonej pamięci

 

Beep code 1dlugi 2krotkie

BIOS AWARD i PHOENIX AWARD błąd parzystosci ram

BIOS AMI błąd karty graficznej

 

Jeżeli nie trafiłem z wersją biosu, patrz w link:

http://www.bioscentral.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ramy tak jak kolega, albo płyta główna(problemy się zaczynają ze sterownikami - spróbuj jakieś alternatywne jak są)... miałem pisać, że może zasiłka nie wytrzymuje, ale widzę że nie masz dedykowanej grafy... Dziwny problem

 

(jak masz zasilacz, spróbuj inny, może nie trzyma napięć? co dziwne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu odzyskiwania danych. Z talerzykami to różnie, a jak z odzyskiwaniem z ssd? Mam jednego takiego który padł(da się go odpalić, odrobinę danych zgrać i transfer leci tak w dół że nic nei da się skopiować. małymi krokami coś pokopiowałem ale 90% nie do odczytu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Próbowałeś obie kości pojedynczo? Chodziło o możliwość wykluczenia uszkodzonej pamięci

Jeżeli postawisz "czystą" WINde i nic nie instalujesz, to możesz normalnie komputer obsługiwać przez dłuższy czas? Np uruchamiać standardowe programy MS?
D

 

Pamieci widzi pojedynczo jak i dwie i na kazdej działa do czasu az przestanie. Komputer sie wyłącza nagle jakby wtyczkę z prądu wyciągnąc.

Na samym windowsie chodził dobrze z godzinę testowałem i nic się nie działo.sterowniki windows załadował własne. Problem się pojawia jak zaczynam instalować sterowniki dedykowane do płyty głownej czy to z nośnika dołączonego do płyty czy też nowsze ściągnięte ze strony producenta. Zasilacza nie podmieniałem niby certyfikowany 80 plus bronze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

 

 


Za podpowiedzi co z tym można jeszcze zrobić z góry dziękuje

 

Stawiam na problem z R7  czyli grafiką na procku ,która po wgraniu sterów ma problem .Może ręcznie zciągnij stery ze strony AMD.

Lub dołóż proszę byle jaką kartę ,  zainstaluj do niej  stery i zobacz .Fajnie jakbyś użył jakiegoś Ge Force.

 Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Stawiam na problem z R7  czyli grafiką na procku ,która po wgraniu sterów ma problem .Może ręcznie zciągnij stery ze strony AMD

Sa na stronie AMD sterowniki pod win10 spróbuję z nimi.


Lub dołóż proszę byle jaką kartę ,  zainstaluj do niej  stery i zobacz .Fajnie jakbyś użył jakiegoś Ge Force

komputer jest teścia i juz nie planuje nic do niego dokladać ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale on Ci nie każe na stałe zakładać tam karty ;p pożycz skądś jakąś kartę, wrzuć tam i zobacz co się stanie

 

 

karte grafiki mam gigabyte 610 gdzies na strychu u siebie pytanie jak bedzie z kartą ok to co reklamować płyte głowną czy co robić dalej tesc juz nie bedzie inwestycji robił w ten komputer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktowanie pamięci 2133 nie pomogło, zmiana napięcia na 1,3 i 1,35V też nie przyniosła żadnych pozytywnych efektów.

 

 

 


Stawiam na problem z R7  czyli grafiką na procku ,która po wgraniu sterów ma problem .Może ręcznie zciągnij stery ze strony AMD.
Lub dołóż proszę byle jaką kartę ,  zainstaluj do niej  stery i zobacz .Fajnie jakbyś użył jakiegoś Ge Force.

 

Podłączyłem grafike 610 i...  nie wyłączył się..

Później była próba odinstalowania sterowników dołączonych do płyty głównej i zainstalowanie nowych ze strony AMD. Po tym zabiegu odinstalowałem jeszcze grafikę 610 i nawet komputer chodził z pół godziny na tych sterownikach ze strony AMDi na koniec znów się wyłączył. Powrót go 610 i na ten czas działa juz z godzinę.

 

Ps Co w takiej sytuacji mam reklamować? Płytę?procesor?

Na infolinii sklepu nie ma pomocy technicznej. Miła pani powiedziała że mogę wysłać im całą jednostkę a oni mi zdiagnozują usterkę za jedyne 89zł,;/ opcja numer dwa to zgłoszenie reklamacyjne każdego produktu z osobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Problem z laptopem HP Compaq, nagle zaczęła migać pomarańczowa dioda ładowania. Bateria była śmietnik, trzymała z 15 minut, ale podczas pracy na ładowarce, ładowała się normalnie, aż zapalała się na niebiesko. Nagle zaczął się wyłączać. Podłączyłem ładowarkę, zapaliła się pomarańczowa - ok, ładuje się. Niestety nie było zmiany już na niebieską. Włączenie lapka powoduje jej miganie.

 

Zamówiłem nową baterię. Niestety, ale lipa nadal. Dioda pali się na pomarańczowo, gdy laptop jest wyłączony, ale poziom naładowania baterii się nie zmienia. Po włączeniu laptopa, gaśnie całkowicie i laptop pracuje na baterii i nie ładuje się wcale. O co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...