Skocz do zawartości

Komputery, komputery - wątek ogólny...


dawid-ss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 643
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spróbowałem, niestety, pojawił się komunikat, że nie można przywrócić systemu do danego dnia, zmieniłem, ponownie ten sam komunikat. Najgorsze, że teraz TouchPad nie ma opcji otwierania, po stuknięciu w niego :/ Kursor jeździ, ale nic nie mogę otworzyć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś kilka punktów przywrócenia? Któryś powinien działać. Spybot, adwcleaner nic nie znalazł? Przeskanuj raz jeszcze nimi. Przywróć przeglądarkę do ustawień fabrycznych. Tu masz instrukcje jak https://support.mozilla.org/pl/kb/przywracanie-domyslnych-ustawien-firefoksa-latwe-r Zobacz w dodaj usuń programy czy tam też cosik nie poinstalowalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w Panelu sterowania>dodaj/usuń programy> czy nie ma aplikacji w stylu: "..... toolbar" - jeśli tak - usuń. Ewentualnie inne podejrzane programy, których jesteś pewien, że nie instalowałeś sam. Potem uruchom program AdwCleaner i po zakończeniu jego działania sprawdź wszystkie zakładki w tym programie ( w szczególności te poświęcone przeglądarkom internetowym), na końcu wybierz opcję Clean, po tym system oper. sam się zrestartuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2010 rok. Jest ładowarka. Tak, chyba 4gb RAMu... 

 

Powtarzam, z niemieckiej dystrybucji, z niemiecką klawiaturą... 1200-1500 to widzę chodzą "polskie" :) wydawało mi się, że wersja niemiecka będzie niżej ceniona.

 

Stan wizualny bardzo dobry.

 

Pytam się również orientacyjnie. 

 

A jest sens w bawienie się w przekładkę klawiatury? Jaki to koszt robocizny i co trzeba zrobić z oprogramowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie klawiatury są qwerty;) można dokupić klawiaturę z polskiej dystrybucji i ja zamontować i powinno być git. Ale czy jakoś więcej weźmiesz za to? Może szkoda zachodu, i np mi klawiatura w ogóle by nie przeszkadzała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...