Skocz do zawartości

VIII Piknik SCA - Chomiąża Szlachecka 12-14.08.2016 - LISTA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też wróciliśmy, do następnego :)

 


Za rok tam nie ma szans hehe.

Po co piszecie takie bzdury?

Rozmawialiśmy z Kamilem na ten temat z recepcją. Nie było sprzeciwów a wręcz przeciwnie pojawił się dobry pomysł z ich strony na lokalizację naszych domków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę dołączyć do podziękowań za kolejne udane spotkanie. Odsłuchy, pogaduchy i porady to sens tych imprez. Szkoda że te dni tak szybko mijają. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za fantastyczną atmosferę i dobrą zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mordy, mordki i mordeczki. :wink:

Co mam pisać po próżnicy, melanż jak co roku w moim wykonaniu staje się standardem, odskocznia przednia a zabawa jeszcze lepsza.

 

Pierwsze primo chcę podziękować wszystkim którzy tchnęli we mnie nadzieję, że kiedyś to ogarnę  :hyhy:

Drugie primo podziękowania dla Aerona za wszelką udzieloną  pomoc i oczywiście dla Raadka za rozpracowanie mojego nowego otwieracza do piwa  :rotfl: .

Gazownik u Ciebie to ...tylko obejrzałem przez chwilę trutnie a spałem w balerona mondziaku i ...byc może u siebie .

Italiano etui na okulary jest do odebrania na Żabiance jakby co (trafił mi się spory rozwód z samochodem więc nie dam rady podjechać).

 

Ogólnie do zobaczenia za rok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie modów na ostatnią chwilę to postaram się ogarnąć z naklejkami na koszulki, tak jak jest na AYA. Logo strefy + nick x3szt dla każdego.

W takich i innych sprawach trzeba pomóc Kamilowi bo ogarnąć to wszystko samemu to się nie da.

 

Wielkie dzięki Kamil za kolejną edycję.

Aby nie było potknięć w organizacji Piknikosa, myślę że nie powinieneś ogarniać tego sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem po południu, ale dopiero teraz włączyłem pc.

Piknik bardzo udany, miejscówka jest bardzo dobra. Bardzo prosiłbym o nie robienie więcej szumu na Fb ośrodka, palenie mostów nic nam nie da. Gdybyśmy m.in. dostali domki w jednej części ośrodka, a nie rozrzuceni po całości, to nie byłoby tyle niepotrzebnych nieprzyjemności. Osoby, które przyjechały tam wypocząć mogły być trochę przerażone tym co się działo, wcale się nie im nie dziwie. Szkoda tylko, że od razu poszły w ruch interwencje policji. Cała wina poszła na nas, władze ośrodka mogły przewidzieć ewentualną tego typu okazję - zorganizowana grupa licząca kilkadziesiąt osób przyjeżdża na weekend.

 

Tak jak mastek napisał, w niedzielę wieczorem do naszej małej grupki przy ognisku dosiadło się dwóch, z czego jeden był tam nie wiem po co. Ten drugi był normalniejszy, według nas prawdopodobnie był właścicielem lub kimś w rodzaju menedżera. Już pomijając te wszystkie jego bajki, kim on jest i co posiada (  :rotfl:  ), wymsknęło mu się kilka rzeczy, gdyż ten mistrz konspiracji miał problemy z utrzymaniem na wodzy swojego alter ego, myliły mu się role, ogólnie kabaret. Dziwnie dużo rzeczy wiedział, co jakiś czas wychodziły od niego pytania, które nie mogły wziąć się znikąd, kleił się do jednego z nas, a do tego bardzo chciał nam udzielać wielu rad odnośnie rozwiązywania tego typu problemów z wizytami policji, ze skargami sąsiadów w ośrodku czy związanych z ogólną tego organizacją. Wspomniał między innymi o tym, że rezerwacja na następny rok mogłaby już być przeprowadzona teraz i rozwiązałoby to podobno wiele problemów.

 

Jeszcze inną sprawą jest to, że w przypadku kolejnego pikniku w tym miejscu, ogromna część nas zdecydowałaby się dopłacić, aby mieszkać w pokojach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...