Skocz do zawartości

Co będzie lepsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam zamiar podziałać z przednim systemem który jest pasywny a chce zrobić aktywny. Radio Alpine 9835r, głośniki z zestawu Morel Maximo, sub JL Audio 12w0v3-4 piec u dimension pro z 4/80 i teraz pytanie czy lepiej jest dokupić piec na sw czy na tw. Budżet to 300 złotych. Jakieś sprawdzone wzmaki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawił bym Pro Z na przód i dokupił wzmacniacz na suba. Co do wyboru takiego wzmacniacza, to trochę można poczytać na Forum, jest kilka sprawdzonych konstrukcji. Wybrać coś, wrzucić tutaj w temat i wtedy będzie Twoja inicjatywa, a pomoc ze strony Forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bym tego nie określił, rodek raczej złym jakościowo piecem nie jest, raczej inny profil niż inna jakość biorąc pod uwagę akurat te modele.

Nie miałem na myśli że rodek zły tyle że to inny granie tak jak mówisz, coś w stronę rocka, zwarty twardy bass i "suchy", piece fajne w swoim budżecie bo drogie nie są i mocy mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać każde brzmienie znajdzie swoich zwolenników  ;-))

A 3 gwiazdki to zawsze jedna więcej niż dwie

Żal ci że są ludzie którym wzmacniacz za 3 stówki pasuje i go używają/może i chwalą gdzie np tobie wzmak za 2000 zł nie bardzo pasuje ?

Każdy ma inne upodobania/gusta i środki na to, jeden wydana na to 5 stówek i będzie happy a drugi właduje ciężkie tysiące, nie chce bić nie potrzebnie piany ale panowie trochę zrozumienia.

Cieszmy się muzyką a nie kłóćmy który wf/tw/wzmak lepszy lub groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie chodzi o to że są to super wzmaki bo są lepsze, lecz jako budżetowe wzmaki chyba grają lepiej od sprzętu z MM i innej chińszczyzny ?

 

A ktoś napisał, że nie grają lepiej ? Zwyczajny wzmacniacz, temat mocno ostatnio nagłośniony - "szukam wzmacniacza 4 kanały" - bierz Rodek, będziesz Pan zadowolony, "szukam mono 1 kW w Łom - bierz Rodek, będziesz Pan zadowolony" :) To już nie ma innych wzmacniaczy na rynku ? Lepiej grających ? Aaa, zapomniałem, w tym przypadku jest dużo RMSów :wink2: Reszta ? Kogo to obchodzi, daje radę.

 

Miłego poniedziałku, bez spinania oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jak zapodam mu trochę większy piec to będzie lepsze kopniecie. Słuchałem go pod JL Audio 400/4 w mostku i było gorzej. mam nadzieję że może być lepiej niż  na u dimension w mostku ma 220w głośnik przyjmuje do 300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś ze stajni Sony, Alpine? Słucham tego co wpadnie w ucho. Rock,disco,techno na tą chwilę sub był w mostku pod u dimension trochę brakowało mu mocy.

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

dobrze kombinujesz, dodaj do tego jeszcze Kenia. 

 

Miałeś kiedyś jakiegoś AA?

powtórzę pytanie, Abstynent miałeś kiedyś jakiegoś AA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ostatnio dajmy na to na alledrogo taki Kenwood PS-500F. Czy on za takie pieniądze, jakie teraz trzeba za jakiegoś "R" zapłacić, nie jest wzmacniaczem lepszym jakościowo ? Ew. jakiś RF w 4 kanałach ? STEG 75.4, można tak wymieniać i wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtórzę pytanie, Abstynent miałeś kiedyś jakiegoś AA?

Parę znanych osób z forum miało Rodka i AA i tak oceniło granie, ja jeszcze nie miałem okazji ale w tym tygodniu porównam AA z Rodkiem i Rf-em i mogę skrobnąć subiektywną opinię.

 

 

Czy on za takie pieniądze, jakie teraz trzeba za jakiegoś "R" zapłacić, nie jest wzmacniaczem lepszym jakościowo ?

Ja nie mówię że jestem zły

Mówisz o tym za około 4 stówki aktualnie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Żal ci że są ludzie którym wzmacniacz za 3 stówki pasuje i go używają/może i chwalą gdzie np tobie wzmak za 2000 zł nie bardzo pasuje ?

Każdy ma inne upodobania/gusta i środki na to, jeden wydana na to 5 stówek i będzie happy a drugi właduje ciężkie tysiące, nie chce bić nie potrzebnie piany ale panowie trochę zrozumienia.

Cieszmy się muzyką a nie kłóćmy który wf/tw/wzmak lepszy lub groszy.

 


bogus1984 może to forumowy hit? :)

 

Chcesz się zająć czym spozytecznym to zakup 10 wzmacniaczy w kwocie do 1000 zł , zrób ich pomiary ( rzetelne ) i przeprowadz odsłuchy w miarodajnych warunkach . Potem podaj szerszemu gronu te wyniki i ogłos forumowego hita .

 

 

 


powtórzę pytanie, Abstynent miałeś kiedyś jakiegoś AA?

 

Tak w obserwowanych na Allegro :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się zająć czym spozytecznym to zakup 10 wzmacniaczy w kwocie do 1000 zł , zrób ich pomiary ( rzetelne ) i przeprowadz odsłuchy w miarodajnych warunkach . Potem podaj szerszemu gronu te wyniki i ogłos forumowego hita .

 

 

Napisałem może i to w formie zapytania.

 

Tak w obserwowanych na Allegro

Masz poczucie humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Parę znanych osób z forum miało Rodka i AA i tak oceniło granie, ja jeszcze nie miałem okazji ale w tym tygodniu porównam AA z Rodkiem i Rf-em i mogę skrobnąć subiektywną opinię.

 

no właśnie posługujesz sie nie swoimi opiniami tylko tym co piszą w internetach, ale skoro masz okazje to rób porównanie i będziesz bogadszy o własne doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...