Skocz do zawartości

MDS DYNAMIC 1000W RMS - JAKI WZMACNIACZ


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,witam !!! Pytanie, prośba na dziś:

 

 

MDS Dynamic DS1214 12X14"

 

 

 

dane techniczne:

 

Typ: głośnik 1-drożny (subwoofer)

 

Moc maksymalna: 2000Watt

 

Moc muzyczna: 1000WRMS

 

Średnica: 12x14" (37x31 cm)

 

Parametry techniczne:

 

Pasmo przenoszenia: 28-350Hz

 

SPL dB 1W/1m: 86dB

 

Impedancja: 2x2 ohm

 

Fs: 35,1629 / 3,1Ohm

 

Qts: 0,5242 / 3,1Ohm

 

Vas: 76,2640 / 3,1Ohm

 

REVC: 1,8 / Spole

 

SD msgm: 0,0661 kvm

 

BL tm: 14,2280 / 3,1Ohm

 

Qms: 9,8455 / 3,1Ohm

 

Qes: 0,5537 / 3,1Ohm

 

Cms um/n: 0,1252 mm/N

 

Mms: 163,6526 g

 

Jaki wzmacniacz? Proszę o sugestie wraz z uzasadnieniem . Nauki nigdy zbyt wiele :) Z góry wam dziękuję. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję DLS A6 i cewki głośnika równolegle.

Jeżeli za drogo to inny z polecanych na forum wzmacniaczy z wybranego przez Ciebie zakresu cenowego. Czytałeś inne tematy prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dziękuję kolego o taką odpowiedź mi chodziło. Tak czytałem.Kilka ciekawych propozycji dostałem na priv za co dziękuję .

To zapewne ta cześć uzytkowników forum , którzy nie chcą konfrontować tych propozycji i poddać je dyskusji.

A jak Ty zamierzasz je zweryfikować ,  po cenie , kolorze , wadze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To zapewne ta cześć uzytkowników forum , którzy nie chcą konfrontować tych propozycji i poddać je dyskusji.
A jak Ty zamierzasz je zweryfikować ,  po cenie , kolorze , wadze ?

Kupi pierwsze lepsze po taniości a potem mam suba xxx i wzmak xxx i słabo to gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo fajnego suba. (to ten z licytacji z alle?) poczytaj najpierw jaka budke mu sklepac zeby optymalnie zagral bo akurat ten subek to experyment w MDSie i nie trzeba mu nie wiadomo ile wiatru zeby sie bujal. Poczytaj o nim informacje i dopiero szukaj piecowni. Grunt to stabilnosc w 1 ohm albo mocniejszy 4 lomy. Chyba ze 2 kanal i mostek,ale mowie poczytaj o nim zanim zaczniesz klepac tematy o piecach. Bo kazdy poleci co innego. A skoro pytasz sie o jakikolwiek piec ,znaczy nic o subie nie wiesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tutaj jestem ...prosiłem tylko o pomoc....a ty abstynent jaką wiedzą przełożoną na praktyke dysponujesz że tak kozaczysz . Jeśli Nie możesz mi pomóc to dziękuję już za twoje wypowiedzi . NIE POZDRAWIAM

Tak to jest ten z alle.wymiary mam dostać w przyszłym tyg. Podobno chodził na 1200w rms monoblock...tylko tyle wiem ...i takiej mocy szukam tylko teraz nie wiem czy 2 czy 4 ohm. Jaki jest lepszy ,2 kanałowy czy monoblock. Jaka firma jest dobra w pieniądzach do 1000zl( mowa o używce).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dlatego tutaj jestem ...prosiłem tylko o pomoc....a ty abstynent jaką wiedzą przełożoną na praktyke dysponujesz że tak kozaczysz . Jeśli Nie możesz mi pomóc to dziękuję już za twoje wypowiedzi . NIE POZDRAWIAM

Po co te nerwy ? Koledzy ci wyżej sugerują żebyś wziął się za czytanie bo nigdy wiedzy nie za dużo, po za tym jak byś troszkę poczytał to byś takich pytań nie zadawał, a że temat jeszcze jest to się dziwię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...