Skocz do zawartości

Lanzar max pro 124``


igla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie ....

 

Głośniki Lanzar max 12" i Lanzar maxp 124 (jednocewkowy)

 

Muzyka w 99% house i mały odsetek techno ..

 

Materiał na skrzynkę wiórówka ... 22 mm

 

Bagażnik w daewoo nubira sedan jest naprawdę spory ..... myślę że na głębokość to ze 35-40 cm .. to będzie ok skrzynka ....

 

 

Bass Refleks najlepiej prostokątny ....

 

 

Proszę o zwymiarowanie skrzyń pod te głośniki .... chyba że skrzynka jednych rozmiarów podpasuje w obu przypadkach ....

 

Pozdrawiam Artur

 

 

podaj dokładne wymiary bagażnika bo inaczej będę musiał usunąć Twój post. Niestety nie wiem i nie mamy czasu na szukanie jakie ma wymiary Twój bagażnik greg-si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A możesz mi powiedzieć kolego greg-si po co mam mierzyć bagażnik ... jak i tak dostaję takie odpowiedzi ....

 

Masz w książeczce propozycje dla skrzyni z br szczelinowym. Tylko trzeba przeliczyć jednostki

 

 

nie wiem ... :P

 

 

Według mnie najlepsze propozycje i samą informacje w postaci rozrysowanego rysunku to podaje BBARTASSWLKP i proszę Cię kolego ... o takie

rysuneczki dla mnie .....jeśli oczywiście to nie problem .. i wyzdrowiejesz .....

 

Pozdrawiam Artur

 

 

A tak na marginesie kolego greg-si .. to musisz usunąć prawie wszystkie posty ... bo tylko w jednym znalazłem wymiary bagażnika ... które ktoś podał ....

 

Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi powiedzieć kolego greg-si po co mam mierzyć bagażnik ... jak i tak dostaję takie odpowiedzi .

 

Bo musimy wiedzieć jakie wymiary max może mieć skrzynka :P

A nie ktoś się napracuje przy wyliczaniu zrobi skrzynie a ona Ci nie wejdzie do bagażnika np ja mam poloneza atu i tam musi byc szersza niż wyższa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze skrzynia pod lanzar max 12 pod maxp 124 nie zrobiłem bo nie podałeś parametrów tego głośnika, a to jest jednym z punktów regulaminu tego działu!!

 

http://images28.fotosik.pl/176/755c920978d698f4m.jpg

 

 

Kolego ślicznie Ci dziękuje za ten projekt .. a w drugiej sprawie już się poprawiam .. i podaje parametry głośnika Lanzar Maxp 124 ....

 

Voice Coll - 2.0"KSV

Magnet Strukture - 80+80

Fs (Hz) - 40

Qms - 5.0

Qes - 0.90

Qts - 0.75

SPL (dB) - 84

Vas (cuft) - 5.204

 

Więcej grzechów nie pamiętam ...

 

Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartass SUPER .....

 

Wielkie dzięki .. jeden z projektów które mi oczywiście zrobiłeś i zaproponowałeś ... do lanzara max 12" skończony ...

Gra to wyśmienicie .... może trochę się wszystko za bardzo trzęsie he he .... :hyhy:

Jeszcze raz wielkie dzięki ... :padam::padam::padam:

 

 

Pozdrawiam .... :P Artur

 

ps. teraz się biorę za tego maxp 124 .. zobaczymy ... :hyhy:

 

[ Komentarz dodany przez: K@mil: 2007-10-14, 18:51 ]

Do dziękowania służy przycisk POMÓGŁ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podobno P124 lepiej sie sprawuje w zamkniętej, wynika to z dobroci całkowitej (tak wyczytałem na fachowej stronce Tutaj :))

Czy to prawda też w przypadku tego głośnika? Czuje, że dostane zjazd za OT :) wiec przechodze do sedna:

Jeśli tak to jaką objętość możecie polecić?

 

 

parametry poszukałem sam bo te podane przez producenta to totalna porazka.pozdrawiam miłego basowania :szok:

czyli te z książeczki olać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak te parametry możesz sobie pominąc .Jak słuchasz techno to skrzyni 48L @ 37Hz jak HH to 55L @ 35Hz parametry możesz zassać z testu tego głosnika jest zamieszczony w przegladzie12 i 15 calówek >>>> http://strefacaraudio.pl/forum/topics5/prz...alowek-vt20.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 5 lat później...

1-Lanzar max pro 12``
2-Fs: 40Hz, Qms:5.0, Qes: 0.90, Qts: 0.75, SPL: 84(dB), Vas: 5.204(Cuft)
3-Wszystkie rodzaje muzyki, strojienie skrzyni jak najnizsze 
4-18mm
5- wymiary 100x40x45 szerokosc-glebokosc-wysokosc  

 

Skrzynia jaka mnie interesuje to closed. Pare miesiecy temu jak robilem skrzynie BR osoba z tego forum podala mi ze skrzynia closed musi byc min 100l dla tego glosnika. Widzialem ze ktos z forum mial ten glosnik w zamknietej tylko bez podanej objetosci. Moge prosic o jakies obliczenia ? jezeli chodzi o bagaznik moze stac sie on wiekszy przez rozlozenie kanapy i wtedy skrzynia wejdzie spora. Po rozmowie z profesjonalista podobno 2 x laznar max pro przy dobrym zasilaniu ( ok 400rms na glosnik ) jest w stanie zrobic +145 decybeli.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z ciesnieniem dodalem jako ciekawostke, ktora powiedzial mi czlowiek na zawodach car audio. Mam te dwa glosniki w szczelinowej budzie 55 litrow na jeden strojenie chyba cos kolo 42hz wyszlo... Mowili ze troche za niskie... i teraz chcialbym closed bo czytalem ze lepszy bas przyjemniejszy dla ucha. No i samo z siebie glosnik bedzie szybszy. Na zawodach rywalizowac nie chce ale sam dla sb sprawdzic ile Db chetnie...  narazie mialem tylko 133Db dlatego chcialbym aby ktos wyliczyl mi skrzynie kto sie na tym zna bo ja liczylem na programie to cuda wychodza... Jezeli jest osoba chetna i obliczy mi dwa rodzaje skrzyn bede wdzieczny ( closed, szczelinowa ) do BR nie mam jakos przekonania ze wzgledu na to ze mam dwa porty o srednicy 10cm i dlugosci 28 cm i powietrze pierdzi w porownaniu do skrzyni szczelinowej.

PS sprawdzalem jeden glosnik pod 200rms,300rms i niecale 500rms roznicy nie zauwazylem... dlatego wydaje mi sie cos nie tak ze skrzynia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...