Skocz do zawartości

Lanzar max pro 124``


igla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli chodzi o kanalizacyjne pomarańczowe mogą być 110mm bądź 160mm.

Skrzynia 55l br 110mm 35hz-28,3cm 45hz-14,1cm 50hz-10cm 55hz-7cm

Skrzynia 55l br 160mm 35hz-68,2cm 45hz-36,9cm 50hz-27,7cm 55hz-21cm

 

Jesli rura na zewnatrz, a nie w skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli rura na zewnatrz, a nie w skrzyni.

rura bedzie w skrzyni. Zmienia sie srednica,dlugosc i strojenie ?

pochwal się jeszcze jakimi piecami zasilałeś te lanzary??

 

Peiying PY-B2H76R 
z niego przy 4 ohm glosniki dostawaly ok 200rms i wynik byl 133Db. Teraz albo bedzie jeden glosnik w 4ohm w mostku , albo jak znajde jakis monoblock 1ohm to beda dwa spiete w 2 ohm

 

Wzmacniacz nie pasuje wgl do tego glosnika i to wiem. Kiedys mialem 2-cewkowy glosnik pod tym wzmakiem 2x4ohm spiete w 2ohm i wzmacniacz dawal ok 450rms gdzies na elektrodzie ktos obliczal. Glosnik sprzedany a wzmacniacz zostal... swoja droga rozbieralem go z kolega elektrykiem i nawet ciekawie wyglada w srodku.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzis troszke wiecej czasu i powracam ze skrzynia, zrobilem projekt o rozmarach wys 32, szer 55, glebokosc 36 wartosci netto po odjeciu rury BR  wychodzi ok 61L. Objetosc glosnika obstawiam na ok 4-6L wiec wyjdzie na moje planowane 55L oczywiscie jest to strzal w totka z objetoscia glosnika :) Jezeli sa jakies uwagi to prosze pisac poki nie zamowilem desek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia zrobiona BR. W najblizszym czasie test narazie port o srednicy 11cm dlugi na 26 ( taki zostal mi po wczesniejszej skrzyni ) zobacze jak zagra i czeluje w okolice 15cm. Powiedzie mi dzis zauwazylem ze z glosniku ktory byl w serwisie na gwarancji lata cos w srodku tak jakby cewka... i to tak konkretnie jakby jakis karton byl w srodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Port narazie 15cm i odczucia mam dla innych takie... na dlugosci portu 26cm buda trzepalo... na dlugosci 15 cm buda juz nie trzepie tak mocno lecz jest tak jakby przyjemniejszy bas... skrzynia jak najbardziej zdala egzamin polecam. Teraz czeka mnie budowa drugiej takiej samej pod drugi glosnik ktory wlasnie naprawiam po oderwaniu cewki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...