Skocz do zawartości

pionier gm-x924


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam aktualnie tego pionka i miałem zamiar dokupić jeszcze jednego lecz nie doszło do transakcji i zastanawia mnie jedno?czym one się różnią na fotkach tzn widzę że jest inna seria na naklejkach ale czy to nie jest jakiś błąd w nadruku? CZy poprostu mój ma mocniejszy mostek od tego którego chciałem zakupić? Mój ma 4x95 a tamten 4x65

post-15382-0-84669100-1450862551_thumb.jpgpost-15382-0-41935500-1450862614_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi jest nowszy, jest już z nowszym znaczkiem Pioneer, inny zakres czułości zupełnie. Przerabiany gdzieś był temat 922, gdzie było zdaje się 3 różne naklejki z mocami, ja miałem 150x2 i 180x2, a było zdaje się jeszcze 100x2 ? Jak znajdę, to wrzucę link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że MAXAM trafił w sedno.

 

Taka sama sytuacja jest chociażby z gmx 944

 

tutaj 944 made in usa i moc 4x75 przy thd 0.04 %

http://tap.azstatic.com/uploads/full/2012%2F03%2F19%2F11%2F42%2F54%2F320%2F2iuxmj7.jpg

 

 

 

a tutaj 944 made in mexico i moc 4x115, tyle że norma din 45324 czyli 14.4v i z tego co kojarzę thd chyba 1 % ?

 

http://i.ebayimg.com/00/s/ODEwWDE0NDA=/z/ZR4AAOSw3ydVkTub/$_1.JPG

 

 

Więc wygląda na to, że po prostu mierzone według innych standardów, aby można było napisać większe cyferki w parametrach. Wszak 115 wygląda lepiej niż 75.

 

 

Poza tym, z tego co kojarzę to din 45324 14,4v - to ta sama norma według której mierzone są radyjka i według tej normy mają po 27-30 rms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie dzięki za podpowiedzi wiadomo waty nie grają tylko piec ma grać i być stabilny prZy dobrym napięciu. Temat do zamknięcia. Aa i zapomniałem na koniec dodać dobry piec na sekcję średnio wysoką zdecydowanie za roZsądną kwotę :) lecz coraz trudniej dostać taki stan np jak mój.@'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Więc wygląda na to, że po prostu mierzone według innych standardów, aby można było napisać większe cyferki w parametrach. Wszak 115 wygląda lepiej niż 75.





Poza tym, z tego co kojarzę to din 45324 14,4v - to ta sama norma według której mierzone są radyjka i według tej normy mają po 27-30 rms.

 

Takie same wzmacniacze  dostarczane na różne rynki posiadały różnie podawaną moc .

Pytanie tylko jak dalece opisywany parametr na pokrycie w rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zauważyłem ze najprawdopodobniej sa po prostu rozne wersje gmx 924. Pierwszego jakiego mialem mial brazowa pcb. Ten ktorego mam teraz ma czarna pcb. Tak to bebechy sa chyba identyczne. Te same trafa takie same kondy rubycona itp. Osobiscie tez nie wierze w ta różną moc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...