Skocz do zawartości

mercedes a klasa dls audio


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, generalnie sprawa ma się tak że jestem kobieciną, której sprezentowali mercedesa a klase 168.

Problem zaczyna się gdyż był to samochód firmy dls car audio, mam przerobiony cały kokpit i miliony kabli wychodzących w bagażniku jak i idących pod fotelem pasażera. Pojechałam do firmy zajmującej się audio, rozebrali, popatrzyli i odrazu bang! 1000 zł. Lubię słuchać głośno muzyki i chciałabym żeby to "jakoś" grało bynajmniej nie charczało. Tyle że nie za taką kwotę.. Czy jest ktoś chętny mi pomóc? Podeśle wszystkie możliwe zdjęcia, wszystkiego. Mam znajomego, który amatorsko by mi pomógl ale sam nie ma za bardzo na to pomysłu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A czego brakuje w systemie? Sa kable i nic poza tym? Jezeli brakuje wzmacniaczy to musisz podac co masz z przodu, zo gra w bagazniku, jaki sprzet. Poradz sie 'kolegi amatora' - tyle ogarnie ;)

Z podlaczeniem piecykow tez nie powinien miec problemu :)

 

 

 

Jak nie to szukaj jakiegos spota w okolicy. O tej porze moze byc ciezko bo jest tak jakby zakonczenie sezonu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoty odpadaja, sezon juz praktycznie zakończony ;)

generalnie mam wszystkie kable, wyciągnięte zostało radio i wszystkie wzmacniacze etc. 

Chodzi mi o to żeby grało coś w tle. 


no i podobno cały sprzęt był podłączony do akumulatora.. niestety nic mi to nie mówi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Hej, generalnie sprawa ma się tak że jestem kobieciną, której sprezentowali mercedesa a klase 168.

Problem zaczyna się gdyż był to samochód firmy dls car audio, mam przerobiony cały kokpit i miliony kabli wychodzących w bagażniku jak i idących pod fotelem pasażera. Pojechałam do firmy zajmującej się audio, rozebrali, popatrzyli i odrazu bang! 1000 zł. Lubię słuchać głośno muzyki i chciałabym żeby to "jakoś" grało bynajmniej nie charczało. Tyle że nie za taką kwotę.. Czy jest ktoś chętny mi pomóc? Podeśle wszystkie możliwe zdjęcia, wszystkiego. Mam znajomego, który amatorsko by mi pomógl ale sam nie ma za bardzo na to pomysłu..

 

Znam wiele osób które zakup pary butów w cenie powyżej 1000 zł traktują jako mało uzasadnione przedsięwzięcie ,

Przecież i tak w każdych trzeba stawiać kroki aby poruszać :wink2: :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani w mercedesie w butach za tysiaka to już nie liche przedsięwzięcie  :wink2: 

 

Za ładny uśmiech to pewnie chłopaki na jakimś spocie rozpracują w trymiga co jest potrzebne żeby auto grało , znaczy wydawał dźwięki. Jednak wyczytać można że system zaawansowany, wiec radio za jakieś 4-6 stówki plus piece , minimalnie dwa i już robi się 1 z przodu, więc tak się zastanowić można   czego oczekuje autorka tematu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego własnie obawiam się najbardziej , ze znajdzie się jakaś poczciwa dusza która rozwiąże problem za trzysta , bo się da :wink2: .

Ja optuję za wizytą w uznanym zakładzie aby nie wylać dziecka z kąpielą . Być może ktoś w tym autku za kwote znacznie przekraczającą wspomniany tysiąc zbudował warunki pod zaawansowany dźwiękowo system i instalacja głośników za grosze będzie finalnie oznaczać zmarnowanie drzemiącego w tym pojeździe potencjału .

Dlatego w dobrze pojętym własnym interesie , polecam kontakt Mechowem , lub ew inną osobą o wieloletnim doświadczeniu w tej dziedzinie, a nie z Ziutkiem , co nie takie rzeczy w życiu robił za dwie stówki i to trzy razy szybciej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...