Skocz do zawartości

Jakość terminali w kondensatorach Hollywood


michal_gol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamówiłem sobie kondensator Hollywood Energetic HCM-2F, wczoraj dostałem paczkę. Odpakowałem, oglądam sprzęt, wykręciłem śrubę z terminala plus, oglądam dalej i chciałem wkręcić śrubę z powrotem i nagle śruba się ukręciła, tylko nie ta która trzyma przewód a ta która siedzi w kondensatorze. Minusa nie ruszałem bo się boję. Jakaś masakra! Twardość jak z masła! Miał ktoś podobne przypadki? Będę próbował reklamować produkt...

 

post-4430-0-40560700-1445516642_thumb.jpg

post-4430-0-13031800-1445516663_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam grube kable do tego kondensatora co ciagna w pewien sposob terminale. Wszystko mocno jest skrecone, bez obaw ze cos sie moze ukrecic, i po mojemu to te kondensatory sa wytrzymalsze i bardziej trwale od wiekszosci firm oferujacych taki sam stosunek pojemnosci do ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Ukręciłeś ją dokręcając śrubę imbusem ?!

 

Tak, naprawdę nie używałem siły do tego...

 

 

 


Mam grube kable do tego kondensatora co ciagna w pewien sposob terminale. Wszystko mocno jest skrecone, bez obaw ze cos sie moze ukrecic, i po mojemu to te kondensatory sa wytrzymalsze i bardziej trwale od wiekszosci firm oferujacych taki sam stosunek pojemnosci do ceny.

 

Może mi się trafiła wadliwa seria... Jeszcze dostałem kondensator bez karty gwarancyjnej i nie mogę go od razu reklamować tylko muszę czekać na dosłanie :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już produkty hollywooda omijam:) Tu kolejny dowód;) Miałem oprawki bezpiecznika, bez większego wysiłku przy dokręcaniu kabla zrywał się gwint. Kable sygnałowe też bez rewelacji, głównie wtyki. O felernych przekaźnikach też już słyszałem które kosztują nie mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że śruba miała wadę fabryczną, która podlega gwarancji. Nie ma co pisać elaboratów. Śruba zostanie wymieniona na nową jeżeli będzie możliwe wykręcenie tej urwanej, albo dostaniesz nowy kondensator. Kondensator trzeba odesłać bezpośrednio do nas lub za pośrednictwem punktu sprzedaży wraz z kopią paragonu. Karta gwarancyjna nie jest konieczna.

Adres jest na naklejce na opakowaniu lub tutaj: http://www.essa.com.pl/kontakt/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wady mogą się zdarzyć w każdym sprzęcie.... chińczyk też ma prawo mieć gorszy dzień  :wink:

 

A mnie się podoba podejście sprzedawcy:

 

 

 


Śruba zostanie wymieniona na nową jeżeli będzie możliwe wykręcenie tej urwanej, albo dostaniesz nowy kondensator.

 

Chwalić  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety obecnie bardzo ciężko o nawet przeciętną powtarzalność jakości produktów . Jak dla mnie ważniejsze jest pozytywne podejście dystrybutorów do reklamacji .W tej kwestii "Essa" działa na najwyższym poziomie. Nie jest to żadna reklama a poprostu zwyczajne "ludzkie" podejście do problemu. O ile mamy mały wpływ na tysiące produkowanych elementów to na relacje międzyludzkie jak najbardziej. Kilka razy miałem podobne problemy z produktami zakupionymi u różnych sprzedawców czy dystrbutorów . Przekonałem się , że same sprzedaż to tylko jeden z elementów układanki (najłatwiejszy) . O wiele trudniejsza jest obsługa posprzedażowa i niestety tutaj wiele firm czy prywatnych sprzedawców wykłada się na łopatki , poprawiając tym samym sprzedaż konkurencji.

Jak dla mnie nie ma żadnego problemu - usterka to rzecz normalna zwyczajnie zostanie usunięta lub towar wymieniony na wolny od wad , i to powinien być ważny argument przy wybieraniu akcesoriów lub tańszych sprzętów w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...