Skocz do zawartości

Gry, konsole, sprzet oldscholoowy,emulatory.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co za piękny temat dla graczy :rotfl:

 

Według mnie gry w które warto zagrać:

 

 PSX:

-Resident Evil 1,2,3 - najlepsze gry z serii, do dzisiaj się lubię pośmiać z hasła Berry'ego "What is this ?! "

-Tekken 1 - ach ta płynność postaci, kiedy człowiek wyląduje łopatkami na glebie to wstaje dopiero po 3 sekundach.

-Tekken 3 - ta wersja już mega płynna i jak na te czasy super grafika. Oczywiście zawsze grane Lee/Jin/ Yoshimitzu

-Tenchu - pierwsza gra o ninjach w którą grałem ( wtedy jeszcze się bałem w to grać). Pamiętam jak zwiedzałem całe miasto, a odgłos kota zawsze mnie przerażał.

- Gran Turismo 1 - Co tu dużo pisać GRAŁO SIĘ :D

- Crash Bandicoot- Gra dzieciństwa

- Medi Evil - również straszna ale wciągająca

- Metal Slug - Ciupane do oporu z siostrą

- Croc - bardzo fajna przygodówka :)

 

PS2:

- Oczywiście tekkeny, głównie tekken tag

- 007

- Jack and Dexter 1, 2 - świetna przygodówka, z chęcią wracam

- Gran turismo 3

- Onimusha 3 - bardzo fajna gra z aktorem Jean Reno, samuraje w nowoczesnym świecie

 

PC:

- Gothic 1, 2 Noc Kruka - najlepsze przygodówki w jakie grałem. Klimat jaki tam panuje jest po prostu niesamowity !

- Far Cry 1 - Według mnie najlepsza część serii.

- Warcraft RoH oraz dodatek The Frozen Throne - Ta gra mnie tak wciągnęła że zacząłem grać w World of Warcraft od 8 lat :hyhy:

- Wiedźminy - Nie trzeba opisywać, dzieła sztuki

- Battlefield 2 Bad Company - grywna szpila jak to ktoś powiedział

- Battlefield 3 - tu już głównie pod online granie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiały się w temacie nieśmiałe głosy zamiany więc może jakiś konkret:

 

Mam dwie oryginalne gry do zamiany( XBOX 360).:

Fifa 15

Red Dead Redemption (takie gta na dzikich zachodzie)

Chętnie zamienię, byle nie na FPS'y (nie potrafię bez myszki). Ofery Priv. Bardzo chętnie też coś kupię ciekawego, używanego,

 

Początki gier u mnie to Amiga 500 i Prehistoryk, Lotus, Mortal Combat na 4 dyskietkach..:)

 

Teraz tylko konsola od czasu do czasu, bo tego czasu mało i mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę że jest mnóstwo świetnych gier na poprzednich generacjach. Jeśli Ci tylko nie przeszkadza gorsza grafika to śmiało. Z tego co pamiętam to oryginalne gry z PS1 działały na PS2. Gry z PS2 już chyba nie chodzą na PS3 ale tu nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osob siedzacych w temacie. Jest sens kupowac teraz poprzednia generacje? Zawsze gralem na Pc, ale przenosze sie na wlasny kwadrat i miloby usiasc przed TV i na spokojnie pograc. Niestety na PS4/one nie bardzo mam fundusze, szczegolnie gry...

Powiem Ci kolego miałem wszystkie Geny Playstadion od 1 do 4 i polecam odłożyć i zakupić ps4 w sumie teraz cena spadła do 1000zł nawet możesz wychaczyć poniżej a ps3 około 600zł.. Jesli jednak chcesz ps3 to warto kupić gier jest sporo jeśli w dużo gier nie grałeś jednak jak wiadomo gry kiedyś się skończą na daną konsole wtedy bedzie lipa.. Polecam PS4 1000zł ostatnio widziałem z dwoma padami i 1 grą drugą kupujesz i wymieniasz nawet na gametrade sam tam wymieniam ;)

 

 

DARES, gry ps2 działają na ps3 ale tylko na tych konsolach co miały powyżej 80gb pamięci ;D nie wiem jak na slimach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry z 2 dzialaly tylio na chlebakach i to 20gb bardzo starych. Żaden slim nie daje rady ale za to ps3 ma kompatybilność z psx.

Mamusa ja mialem ten sam DYLEMAT miedzy nowa 4 a ps3. Kupilem 3 za 500zl z padami kilkoma grami i move. Jest tyle starych gier na aukcjach za 20-40zl ze szkoda by z tego nie skorzystac. Na ps4 takich tanich nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcecie troche o old i nie tylko w PL to polecam:

 

https://www.youtube.com/user/CoolKonTV

 

i (choc gosc na poczatku ma strasznie denerwujący głos) typ naprawde fajnie mówi i wie co mówi.:

 

https://www.youtube.com/user/arhneu

 

Oraz drugi ich kanał troche bardziej na luzie:

 

https://www.youtube.com/user/arhn2eu

 

 

Dłuuugie godziny powrotu do dziecinstwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś z tego licznego grona miał styczność z Shogo Mobile Armor Division? Szukam czegoś podobnego o zbliżonym klimacie, z mechami itp ale w "świeższej" wersji :) Nie jestem gamerem więc słabo się znam i póki co, moje poszukiwania nie dały rezultatu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...