Skocz do zawartości

Nasze auta


agentczor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajnie to wygląda na miejskiego sciganta , ale do jazdy na co dzień wydaje mi się że turbina późno wstaje jak na gnoja :)

 

To "zasługa" modelu turbiny (inwestycja na ewentualny kolejny upgrade), aczkolwiek jest to też taki kompromis, by non stop trakcja nie świeciła :) BTW, koła trzeba zmienić na 17`ki, bo przy tym "stadzie", tych felgach i drogach na Śląsku jest.... średnio :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam na 17 a i był czas ze śmigałem na 19 z dystansem i naciągiem na feldze :D Warunek był jeden nikt z tyłu nie mógł siedzieć :P Ale wyglądowo była kosa :) JacekTDI Bardzo zacny golfik :D Fajne orurowanko sam bym z chęcią u siebie takiego FMIC zrobił ale nie ma możliwości wykonania tego :/ Wyniki z hamowni zacnie i to nawet bardzo! Momencik ładnie łeb urywa pewnie :D Dobry program bo fajnie się to rozkłada :D

 

na 19 :D z pasażerami :D

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=584116688295718&set=pb.100000921757865.-2207520000.1375348540.&type=3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam na 17 a i był czas ze śmigałem na 19 z dystansem i naciągiem na feldze :D Warunek był jeden nikt z tyłu nie mógł siedzieć :P Ale wyglądowo była kosa :) JacekTDI Bardzo zacny golfik :D Fajne orurowanko sam bym z chęcią u siebie takiego FMIC zrobił ale nie ma możliwości wykonania tego :/ Wyniki z hamowni zacnie i to nawet bardzo! Momencik ładnie łeb urywa pewnie :D Dobry program bo fajnie się to rozkłada :D

 

na 19 :D z pasażerami :D

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=584116688295718&set=pb.100000921757865.-2207520000.1375348540.&type=3&theater

 

Niestety też mam z tyłu naciąg na 10,5 cala feldze i dystansie, no i z tyłu nie da rady siedzieć:/ Planuję wsadzić ori koła z R32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda na miejskiego sciganta , ale do jazdy na co dzień wydaje mi się że turbina późno wstaje jak na gnoja :)

 

Z tym Radku można dyskutować, bo niutków tam u Jacka nie brak, przy jeździe codziennej moment łagodnie wstaje co nie czyni auta nerwowym i nieokrzesanym , sprzęgło ma lżej, więc do 2 tys obr masz w miarę cywilne auto, a powyżej ogień... Mnie się podoba. gratulacje Jaca.

 

ps. Jaka wersja i moc tego 1,9 (ori) jest u Ciebie? PD czy na pompie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo fajny wynik.To musi ostro ciągnąć.A jak spalanie sie zachowuje?

U mnie po modzie spalanie zimą 7litrów ale zimą dojeżdżam 2 km do pracy,latem około 6-7 zależy jak sie jeździ,wakacje trasa załadowany 5.2 na Chorwacje.

Pod spodem moj wykresik i nawet fajnie sie jeżdzi ale jak patrzę na Twój to aż żal sie robi :)

 

post-6314-0-70263900-1375353696_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to i ja pokaże czym śmigam na co dzień filmik powstawania od podstawa:) samochód jeszcze nie skończony bo daleka droga ale to sami wiece jak jest :)http://www.youtube.com/watch?v=er5HQaXb0WI

 

"wiocha tuning" dobrze że do OPT tuning nikt tego nie wysłał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można tak auto zjeb.ć masakra, ale dzieki takim "Tede" ma co w OPT pokazywać na końcu :). Za dużo sie chlopina "szybkich i wscieklych" naoglądał. Typowy polski wiejski tuning "body kit", przyciemnione szyby ze ciemno jak w dupie i wlot na masce do łapania owadów. Wylaczylem YT po chwili bo szkoda oczu psuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wylaczylem YT po chwili bo szkoda oczu psuć.
O taaaa juz wole swoja rdze :D

 

Ja zacisnałem pośladki i powstrzymałem torsje bo sadziłem ze na końcu coś sie zmieni... Niestety...


Jacek, body z r32 pasuje do r32... To moje zdanie co prawda ale chciałem zauważyć że ktoś Ci tam wsadził niewłasciwy silnik pod chciany bodykit  :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej bawią hondy z oponami w negatywie z naciagiem na maxa i gleba. Potem jedzie taki 10 km/h bo szybciej nie może albo co urwie. Ludzie nie myślą o swoim bezpieczeństwie tylko aby wyglądało. A najbardziej rozbawia mnie naklejka na pół szyby " jade wolno bo na glebie". Od razu klakson na takiego bo tamuje ruch. Ja wolę mieć 16 cali i jechać niż martwić się że fele za kilka tyś uszkodze na pierwszej dziurze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jacek, body z r32 pasuje do r32...

 

Czyli jak wsadzę zderzak i delikatnie szersze błotniki od S6 (bo mi obecne alu wystają lekko poza obrys) i blendę na tył to będzie wioska Mastku? Dodam ,że wyszło bodajże 107 szt w 1997 roku właśnie S6 Tdi :szok:  Wygląd wyposażenie hamulce, zawieszka z S6 i do tego AEL w  Quattro. Zadyma na ten temat była ostra swego czasu na forum Audi, że to nie prawda, że ludzie "modzą" ale wychodzi na to ,że po VIN były składane te auta nie w fabryce a w Quattro GMBH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, body z r32 pasuje do r32...

 

Dobra dobra, inny powie, że nagłośnienie za kilka (naście,dziesiąt) kafli do samochodu wsadzają tylko ludzie z urazem głowy ;) 

 

 

 

chciałem zauważyć że ktoś Ci tam wsadził niewłasciwy silnik pod chciany bodykit  

 

Generalnie to auto takie kupiłem ;) z zewnątrz nic nie robiłem:) pozostaje się tylko cieszyć, że ten bodykit jest z ASO, a nie od tego Pana od Puga - Made by Garaż ;) A co do silnika.... no cóż.... nie można mieć wszystkiego, ale.... marzenia są po to by je spełniać ;)

 

 

 

" jade wolno bo na glebie"

 

Też żal mi się ich robi :)

 

 

 

wolę mieć 16 cali i jechać niż martwić się że fele za kilka tyś uszkodze na pierwszej dziurze.

;

Tu Ci bezdyskusyjnie przyznaję rację :) U mnie golf jest "sentymentalną zabawką" a i tak dostanie mniejsze koło:)

 

BTW gro tych co mają wielkie koło w "trupie" i jadą 10km/h to niestety nie zakup za kilka tysi a wytargane ze szrotu coś co przypominało koło, ale +10 do lansu u kumpli pod blokiem jest:) U mnie jeździ też Golf IV na podobnych BBS`ach, ale pomarańczowych, gośc zrobił "cheap" renowację zamalowując wszystko włącznie ze śrubami :) Moje koła mają ori lakier, nie są pierwszej mlodosci, ale jezeli zdecyduje sie na odnowę, to będzie to kompleksowa sprawa a nie ucieranie dupy szkłem tak jak to sporo osób potrafi zrobić z tego typu kołem.

 

 

 

zyli jak wsadzę zderzak i delikatnie szersze błotniki od S6....

 

Już się tak CyC`u nie gorączkuj :)

 

Piona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...