Skocz do zawartości

alternator


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


mono blok rodek 1,5kw w1ohm

Możesz podać model ? 

 

 


4razy pioneer 2kw max

Jak wyżej, to


2kw max

trochę mnie nie pokoi. 

 

 


kable od spawary 75mm2

To tak na 150/200 amper  :looka:

Jeżeli na serio myślisz o tych 6 kw to 3/4 takie kable to pewnie minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Narazie wpakowalem jeden piec dwa pionki skrzynia 120l dzielona na dwie komory z portami b.r. szczelinowymi do tego 3aku 75ah. Na kablach spawara 75mm.2 bez żadnego strojenia itp i powiem robi to masakre w aucie maszaż pleców jak na stole wibracyjnym do płytek chodnikowych i nie to że wyje czy coś poprostu gra konkretnie. Ale to tylko przymiarka na jakiś czas brak czasu na wykon czegoś konkretnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa gwizdki uwalone no i tylko 127.1 db ale nie bylo pomiaru ciśnienia tylko samej glośności 3 miejsce jak na pierwszy raz jest ok za rok będzie lepiej to byla cenna lekcja

Zastanawia mnie tylko czemu tak mało pokazalo no nic czeka kuupa pracy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dwa gwizdki uwalone no i tylko 127.1 db ale nie bylo pomiaru ciśnienia tylko samej glośności 3 miejsce jak na pierwszy raz jest ok za rok będzie lepiej to byla cenna lekcja

 

To i tak nie tak zle,z tego co słyszałem to chyba we wrześniu ma być pomiar ciśnienia.Z ciekawości jakim autem byłeś? E46 chyba też dosyć wysoko była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś grzebalem i niby znalazlem też w USA Altek 500Amp. Za 2500zł

Widziałem ten altek, on ma 500A w trybie idle :hyhy: natomiast pełna moc to 900A :szok:

Problem leży że albo altek albo silnik pod maską  :rotfl: i żeby go rozruszać musiał byś go chyba startować z małego silnika bo wątpię czy samochodowy dałby radę przekręcić  :rotfl:

 

PS. Z ceną coś pomyliłeś, raczej było 2500$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było 6 kw. Jeden rodek mono 1,5 kw dwa pionki jeden rodek stereo gwizdki pioneera x4 i przednie drzwi głośniki rainbow vanadium. Drzwi wytlumione wszystkie klapa tylna dach nie robiłem tylko boczków z tyłu ,zasilanie altek standart 90a. 2xaku 75ah kable spawarka 75mm2. Zasilanie przy pełnej mocy nie spadło poniżej 12,5 v według miernika na wzmaku pionki dosyały 1.2kw. Trzepalo nieźle. Ale za slabo a gain na obu ustawiony na połowe mocy bas średnie i sopran ustawiony na zero rainbow cięte na radiu ustawiłem na 100 jest tam jakś śmieszny crosower.

No nic teraz korygować błedy które popełniłem i za rok będzie lepiej

Maro auto toyota avensis kombi t25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...