Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo

Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://allegro.pl/gitara-akustyczna-bardzo-wysokiej-jakosci-i2743217893.html

Znakomita jakość tak jak jego zdjęcia! Spiesz się wiec bo możesz jej nie otrzymać :rotfl:

Szeroko typ poszedł ;)

Bym powiedział że po bandzie :D

Chociaż trochę racji trzeba mu przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/skrzynia-basowa-wzmacniacz-900w-kondensator-1f-i2750842058.html

Witam, mam do sprzedania skrzynię basową z wzmacniaczem 900 W RMSu ma tak coś około 400W, czyli trzeba go dobrze obciążyć głośnikami żeby słuchać na cały gwizdek. Skrzynia jest uszczelniona o solidnej konstrukcji, nawet można powiedzieć że (za solidnej konstrukcji) nie ma potrzeby jej mocowania w samochodzie gdyż waży 25kg i jest obita filcem co uniemożliwia jej przesuwanie podczas jazdy. Dodatkowo skrzynia jest wyposażona w kondensator 1F z elektroniką. Wymiary skrzyni: 77cm dł 40cm wys. 33cm gł. W skrzyni znajdują się głośniki 30cm o mocy 500W muz. RMS nie wiem :) Wzmacniacz policzyłem taniej gdyż uszkodzone są w nim gniazda wejścia sygnału, ale działa gdyż są wmontowane przewody (chincz) - w miejsce gniazd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sprzet-car-audio-radio-wzmacniacz-skrzynia-i2768776549.html

Najlepiej jak osoba będzie zainteresowana całym sprzętem , ponieważ wszystko było kupowane u jednego sprzedającego . Na wszystko jest 1,5 roku gwarancji . Cd w radiu nie było nigdy używane tylko usb. Najlepiej odbiór osobisty Sprzęt najlepiej gra w Hatchback Na wszystko mam dokumenty i kartony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość kabli połączeniowych ma ogromne znaczenie, dlatego do zestawu dokładamy najwyższej jakości zestaw okablowania. Średnica żyły w naszych kablach zasilających to prawdziwe 10mm2. Czincze są wysokiej jakości dzięki temu nie ma żadnych przebić i szumu w głośniku.

http://allegro.pl/wzmacniacz-blaupunkt-gta-270-sf-grube-kable-bull-i2742821547.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...