Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Najlepsza jest ta "siatka maskująca". Co jak co, ale na zewnątrz budynku kawałek rury gazowej ktoś sobie nią zamaskuje :P

 

 

 

 

Tutaj chyba ktoś o jedno zero się pomylił, albo bardzo chce naciągnąć jakiegoś wybitnego naiwniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/subwoofer-w-boczek-25cm-golf-4-iv-i3925110104.html

"Zabudowa jest typu Closed, dzięki temu bas schodzi do niższych częstotliwości niż przy zabudowach typu bass reflex lub bandpass"

 

 nie pozostaje więc nic więcej jak budować skrzynki zamknięte, oszczędzać miejsce, pieniądze, czas i cieszyć się lepszym zejściem :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz od naszego forumowicza

http://allegro.pl/mega-zajebista-okazja-soundstream-made-in-usa-i3937547768.html

WZMACNIACZ SPROWADZONY Z HOLANDI Z AUTEM..PO PODŁĄCZENIU NORMALNIE SIĘ ZAŁĄCZA I ZASWIECA SIĘ ZIELONA DIODA Z PRZODU.RESZTA NIE SPRAWDZANA.

Miesiąc wcześniej ten sam wzmacniacz

http://allegro.pl/wzmacniacz-soundstream-lw5-1000-lil-wonder-5-ch-i3831053937.html

Końcówki mocy nie są spalone, ale występują szumy na każdym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re Mt 18 http://tablica.pl/oferta/re-audio-resonant-engineering-seria-mt-18-46-cm-1500-wat-rms-CID751-ID4SI5J.html#58ea2d4b13


powinien być tam gdzie go umieściłem czyli w okazjach :)

Ciesze się kolego ze zadałeś sobie trud i skopiowałeś to do działu okazje.Zastanawiam się tylko,dlaczego napisałes ze przeniosłes go do działu okazje zarazem podpisując ze to nie jest okazja? Ja uważam ze powinien się znalesć właśnie w tym dziale,w którym go zamiesciłem z uwagi na humorystyczny opis tego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje pójść spać a a jutro na spokojnie poczytać forum co się znajduje w okazjach a co w miszczoskich aukcjach :) modek Ci pomógł a Ty dalej nie raczyłeś wejść w byle aukcje :)  ja dodałem aukcje bo to rzadkość na naszym rynku a czemu Ty dodałeś do miszczowskich? sam chyba nie wiesz do końca :)

Gdzie widzisz w okazjach mój podpis ze to nie okazja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje pójść spać a a jutro na spokojnie poczytać forum co się znajduje w okazjach a co w miszczoskich aukcjach :) modek Ci pomógł a Ty dalej nie raczyłeś wejść w byle aukcje :)  ja dodałem aukcje bo to rzadkość na naszym rynku a czemu Ty dodałeś do miszczowskich? sam chyba nie wiesz do końca :)

Gdzie widzisz w okazjach mój podpis ze to nie okazja??

(może nie okazja cenowa ale rzadko spotykany u nas model Re MT 18) Ja zas dodałem to do działu miszczoskie aucje głosnik po miszczu Polski:-) i opis ciekawy... no chyba ze nie przeczytałeś go do końca.W sumie nie ma co bic piany Ty wyszedłeś przed szereg ja poleciałem ponad lasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


zobacz inne aukcje w tym temacie    źle interpretujesz słowo miszczoskie

 

 


Nikt za ciebie czytać ZE ZROZUMIENIEM ( caps lock z premedytacją) nie będzie.

Sory za OT, ale nie mogę już tego czytać. Panowie czy któryś z was przeczytał treść dla tego głośnika... jakieś pitolenie o migotaniu przedsionków, arytmi etc. To miał na myśli kolega wklejając tutaj tą aukcje... Jak najbardziej pasuje do tematu z racji dennego opisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...