Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

http://allegro.pl/rockford-fosgate-360x-i3767993032.html

" Witam

Wzmacniacz używany sprawny

Kupiłem na tej aukcji http://allegro.pl/wzmacniacz-samochodowy-rockford-fosgate-300w-i3680867483.html

zaraz przed poligonem doszedł po moim wyjeździe w miedzy czasie kupiłem hxa helixa stąd nawet go nie podłączałem"

 

Spoko, nawet cena jest taka sama za którą kupił wzmacniacz, tylko przesyłka o 100zł większa.

Aukcja trafiła do okazji, napisałem o tym w  temacie okazje na aukcjach . ale cenzura działa  szybko i posta wcieło . Zieloni mogą ostrzegać przed tym żeby ktoś nie wpakował się na mine, zwykły użytkownik już nie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/rockford-fosgate-360x-i3767993032.html

" Witam

 

Wzmacniacz używany sprawny

 

Kupiłem na tej aukcji http://allegro.pl/wzmacniacz-samochodowy-rockford-fosgate-300w-i3680867483.html

 

zaraz przed poligonem doszedł po moim wyjeździe w miedzy czasie kupiłem hxa helixa stąd nawet go nie podłączałem"

 

Spoko, nawet cena jest taka sama za którą kupił wzmacniacz, tylko przesyłka o 100zł większa.

Aukcja trafiła do okazji, napisałem o tym w  temacie okazje na aukcjach . ale cenzura działa  szybko i posta wcieło . Zieloni mogą ostrzegać przed tym żeby ktoś nie wpakował się na mine, zwykły użytkownik już nie :ok:w

Zgodzę się z Toba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zieloni mogą ostrzegać przed tym żeby ktoś nie wpakował się na mine, zwykły użytkownik już nie

 

Jaka mina? Jak ktoś jest ślepy i nie widzi kosztów przesyłki to dlaczego Ty uważasz, że możesz łamać zasady panujące na forum? Dlaczego też uważasz że te nawet 212zł za tego RF to nie jest okazja? Słuchałeś go? Możesz coś o nim napisać , czy tylko po fotach i kosztach wysyłki wyrobiłeś sobie zdanie ? 

PS: w tamtym temacie jest więcej takich "okazji"  , bo dla każdego słowo "okazja" jest chyba inaczej rozumiane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciął? Czyli uważasz*, że ten wzmacniacz nie jest wart tych nawet 212 zł ? 

 

*słuchałeś na swoim systemie i możesz nam coś o nim konstruktywnie napisać 


Zwróć uwagę że Dan ostrzegł o ewidentnie uszkodzonym klocku i tym samym o wałku , a nie o "zawyżonej cenie paczki" , co zresztą nie oznacza że ten klocek nie jest wart tej ceny (nawet z wysyłką) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdania, czy jest wart czy nie. Swojego ledwo sprzedałem za podajże 190zł.

 

Edit. Ja Ciebie rozumiem, wzmacniacz moze i jest wart swojej ceny, powiekszonej o znaczne większe koszta przesyłki, ale chcial w dobrym celu dodać wpis zeby każdy miał na uwadze koszty przesyłki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu jest sedno tego tematu ...co dla jednego okazja , to dla drugiego niedorzeczność , ba zeby dosadniej tego nie nazwać  (zobacz   post Piotra http://www.strefacaraudio.pl/topic/5398-okazje-na-aukcjach/page-11?p=387430&do=findComment&comment=387430 ) . Pokaż  Audisona  żonie/mamie/ kochance (odpowiednie skreślić) , to powie że taką kasę wolałaby na co innego wydać  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka mina? Jak ktoś jest ślepy i nie widzi kosztów przesyłki to dlaczego Ty uważasz, że możesz łamać zasady panujące na forum? Dlaczego też uważasz że te nawet 212zł za tego RF to nie jest okazja? Słuchałeś go? Możesz coś o nim napisać , czy tylko po fotach i kosztach wysyłki wyrobiłeś sobie zdanie ? 

PS: w tamtym temacie jest więcej takich "okazji"  , bo dla każdego słowo "okazja" jest chyba inaczej rozumiane ;)

Ja nie napisałem nic o tym czy to jest okazja czy nie, jedno krótkie zdanie. Zobacz na koszty wysyłki 112 zł" czy coś w tym stylu. Tego RF nie słuchałem, pewnie gdybym go słuchał, to napisał że nawet za 200 jest okazją, albo nie wart nawet 100zł, pewnie jego realna wartość za używke to ok 200zł, nie wiem nie słuchałem :( . Myśle , że w tym temacie spokojnie można by zrobić offtopa, ale z sensem, np napisać że coś ewidentnie nie nadaje się do tematu ze względu na cene albo stan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie pamiętasz ale ten mój zapis (ten na czerwono) nie powstał na daremno , a właśnie po to żeby nie było OT , bo nie zawsze temat "okazje allegro" wyglądał jak teraz .  

Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie, że jeśli ktoś nie zgadza się z jakąś "okazją" którą ktoś dodał w tamtym temacie ,  to napisał sobie posta w OT (czyli tutaj) . W tamtym temacie  tylko Link i koniec , bo tylko tak będzie to przejrzyście wyglądało (patrz nasza giełda , a kiedyś też była skupiskiem OT ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie pamiętasz ale ten mój zapis (ten na czerwono) nie powstał na daremno , a właśnie po to żeby nie było OT , bo nie zawsze temat "okazje allegro" wyglądał jak teraz .  

Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie, że jeśli ktoś nie zgadza się z jakąś "okazją" którą ktoś dodał w tamtym temacie ,  to napisał sobie posta w OT (czyli tutaj) . W tamtym temacie  tylko Link i koniec , bo tylko tak będzie to przejrzyście wyglądało (patrz nasza giełda , a kiedyś też była skupiskiem OT ) .

Twój post pamiętam dobrze, ale jak dla mnie gryzie się z tym co napisali pare postów wyrzej użytkownicy dan124 i kiell, dlatego poruszyłem ten temat. To wszystko. Może zrobić się burdel z tematu jak każdy bedzie offtopował np że daną rzecz można taniej kupić. Ale z drugiej strony świerzak jak zobaczy że ktoś wrzuca coś w okazje to pomyśli warto to kupić, a tam tuba blaupunkta+ wzmacniacz auna za 999 zł. troche przerysowany przykład podaje, ale OK nie ma co robić śmietnika z tematu "okazji" , to co tam nie pasuje wrzucamy do tego tematu.

POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


dan124 (22 minut temu):
Jak dla mnie możesz kupić rozpizganego dziada.Jednak mam sumienie i niechcę żeby ktoś kupił dziada.Jak komuś nie pasuje to niech kupuje i udaje żenie ostrzegałem

No właśnie o to mi chodzi, nie mam nic do Ciebie i do kiella, bardzo dobrze, żs ostrzegacie przed padlinami na allegro. Tak moim zdaniem powinno być, że od czasu do czasu można zrobić offtopa w słusznej sprawie. Tylko żeby nie klepać postów bez sensu typu, kupiłem to samo o 20zł taniej, pewnie grzebany śrubke ma nieorginalną, sprzęt z Wałbrzycha to pewnie kradziony :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...