Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


...ŻAL.....

 

sam jesteś żałosny. Mam wrzucić fotki po delikatnej obróbce i wyostrzeniu?! Jak już pisałem. Taka opinia nie bierze się z niczego... Lepiej by było jakbyś chociaż cień klasy zachował i się nie odzywał. Toż to cud. Śróbek też brakuje dokładnie tych samych. A może ktoś klonuje te piece?!

 

 

BTW.

jak się z jego posta wytnie bzdury to jedyne co zostanie to ...............................................................................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to ze bambino81 mógł sobie sprawdzić na żywo wzmak, podłączyć popatrzeć ale pewnie z lenistwa się nie chciało myślał ze tani wzmak łatwo naprawi lub ktoś naprawi a tu zonk i bez info ze coś nie bangla puści dalej,i pieprzone dzieci allegro nie chcą kupić i na strefie tez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karuzel,lepiej nie mów o  aukcjach na allegro i że są ''żetelnie napisane'',poza tym wzmak jest sprawny po sprawdzeniu i w takim stanie zostanie wystawiony,nie wiem gdzie widziałes tego wzmaka wystawionego na tym forum ale jak widziałes powinienes iść do okulisty rzeczywiscie,Lenistwo?Raczej brak czasu,może TY masz czas na wszystko ja nie bardzo,bo pracuję więcej niz przeciętny Polak,ogólnie jestem tutaj długo ale forum spada na psy,odzywają się zawsze CI sami ''krzykacze'' oczywiście z hehepakiem i karuzelem na czele oraz jeszcze kilku znanych'' krzykaczy'' którzy chcą zaistnieć.Także dzięki..Miło nie było ale cieszę się że się skonczyło...see you.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kolego, rzetelność jest Twoją cnotą... A SS jak wisiał jako niesprawdzony, tak wisi. Myślisz, że jesteś uczciwy gość, bo go na Forum nie wstawiasz, a próbujesz pchnąć na allegro, żeby ktoś się przejechał ? To nie "krzykacze" Cię pogrążają, a sam się pogrążasz, taki widzę pseudo-cwaniak jesteś, mnie możesz nazwać krzykaczem również, ale ja taki jestem bezpośredni i walę prosto, co mi na wątrobie leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za to ze sie wcześniej nie odniosłem ale myślałem ze bambino ma trochę klasy, cóż, widocznie muszę iść razem z innymi do okulisty bo widzę te same ryski i brak tych samych śrubek :) czy moje aukcje są rzetelne nie wiem, wydaje mi się ze tak ale to już musisz sam ocenić swoim fachowym okiem, po za tym gdzie ja napisałem ze widziałem go na innym forum?? odniosłem się jedynie do aukcji na alle,  czytaj ze zrozumieniem, a to czy pracujesz 8 czy 16h to nikogo nie interesuje, ale heh, mówisz brak czasu na sprawdzenie wiec tylko podjechałeś zobaczyłeś i biorę?? hehe sam się wydałeś człowieku :) na forum pojawiłem sie 4 lata później niż TY a nikt mnie nie nazwał cwaniaczkiem i kombinatorkiem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/rockford-fosgate-punch-400a4-antyk-ale-jaki-i4039835543.html

 

"ANTYK PRODUKOWANY 1995-1999R
WERSIA 100SZT NA ŚWIECIE LIMITOWANA
NA ALLEGRO 1 SZTUKA I TO TA !!!!
NA EBAY TYLKO DOSTĘPNE NA TERENIE STANÓW ZJEDNOCZONYCH!!! MOŻE Z 6SZT !!!
JAKOŚĆ ZNAWCY TWIERDZĄ ZE NIE MA LEPSZEGO DŹWIĘKU

 

W INTERNECIE JEST O TYM SPRZĘCIE PISANA HISTORIA !!!
NOWE NIE GRAJĄ TAK JAK TEN, CHCESZ MIEĆ COŚ INNEGO CO INNI NIE MAJĄ
CO NA ZLOCIE ZOSTANIE DOCENIONE I WYRÓŻNIONE
LICYTUJ NIE POŻAŁUJESZ !!!
AUTO W KTÓRYM TO ZNALAZŁEM MIAŁ ZAŁOŻONY SPRZĘT ZA PONAD 20.000ZŁ

DODAM ŻE Z TYM AUTEM PODJECHAŁEM DO CZŁOWIEKA KTÓRY W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI ZAJMUJE SIE CAR-AUDIO TARŁ OCZY ŻE DOŻYŁ TAKIEJ CHWILI ZE ZOBACZYŁ KAWAŁ HISTORI I PIĘKNY PROFESJONALNY SPRZĘT"

Niemiec płakał jak sprzedawał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał "zmocnić" swoje głośniki to aukcja odpowiednia dla niego! 
http://allegro.pl/zmacniacz-300-w-mrs-100-sprawny-filtry-niskie-wys-i4055370719.html

 

Temat zdjęć też jest ciekawy ;D

http://media.tumblr.com/dd583e583e243bc01afca30107e68608/tumblr_inline_mqqsw5dHWs1r53nki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...