Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ale czy w naszym kraju nie obwiązuje takie coś jak domniemanie niewinności? Zomer jeśli nie masz pewności to nie oskarżaj gościa a jak bardzo Tobie zależy zgłoś tą sprawę do odpowiednich organów i po wyjaśnieniu sprawy głoś takie poglądy.

Domniemanie niewinności obowiązuje w Polsce tylko teoretycznie i jest wmawiane ciemnym ludziom. Polecam przeczytać:

http://prawonadrodze.org.pl/index.php/mity-i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ok każdy ma prawo się mylić ale skoro tak myślą ciemni ludzie to ja jako ciemny człowiek dodam że wypowiedź zomera można spokojnie potraktować jako pomówienie więc tak źle i tak nie dobrze :) Nie ma co ciągnąć tej dyskusji bo i tak nigdzie nas nie doprowadzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skoro tak myślą ciemni ludzie to ja jako ciemny człowiek dodam że wypowiedź zomera można spokojnie potraktować jako pomówienie więc tak źle i tak nie dobrze

Sebek88 nie chodziło mi oczywiście o Ciebie, masz rację mówiąc, że nie ma co pomawiać bez poznania faktów, choć z drugiej strony dużo jest w internecie przekrętów i cwaniactwa, więc nic dziwnego, że Zomer 1980 jest czujny i chwała mu za to. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hahahaha! To witrynka reklamowa z lodówki! I akwarium!!! Kurde widziałem już dużo jeżeli chodzi o caraudio ale rybki pomykające pod subem to byłoby coś! Ciekawe co na to regulamin EASCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiczny Kenio 8531 ciągle w a(u)kcji..

allegro- http://moto.allegro....2294108456.html

Ten model juz jest na 6czy7 aukcji, tylko zmienia własciciela, zamkniety w magicznej cenie 250zł przeskakuje gdzies od listopada..

Ciekawe co mu dolega.. Czyżby problem z laserem?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...