Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiesz co... Powinien , ale to ze tego nie robi jeszcze nie ustanawia go oszustem, to moje zdanie.

Zawsze informuje jesli wiem ze sprzet ktory spzedaje był dłubany (nie koniecznie przeze mnie) wole uniknac nieporozumień i wole nie psuc sobie opinii nie wyjaśnionymi kwestiami. Znam natomiast wielu naszych forumowiczów którzy naprawianych rzeczy nie wystawiaja u nas w gieldzie a tylko na allegro i zapytani o to odpisuja prawde. Przynajmniej ja na takich trafiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzę bo mam wybór przy zakupie i wolałbym aby mój zakup był w pełni świadomy.

Ja nie mam problemu z ujawnianiem o wiadomej mi przeszłości sprzętu i staram się przy sprzedaży poinformować jak najrzetelniej i tego również wymagam przy zakupie od sprzedającego.

Tu nie chodzi o rysę na obudowie (o których też zdarzało mi się informować) ale o rzeczach które mogą mieć wpływ na odtwarzanie dźwięku.

Prócz tego nie wypisuję bzdur o mocach, gdyż nie staram się nikogo wprowadzić w błąd.

Uprzedzę pytania :) nie jestem święty, zdarza mi się zgrzeszyć, nie oferuję naprawy głośników (czytaj: nie stanowię konkurencji dla mkgustav i spółka), nie zajmuję się również częstym handlem a CA traktuję jako jedno z wielu hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jako rzecz kolekcjonerska. Zobacz co gość jeszcze sprzedaje. Są inaczej chorzy jak my i kolekcjonują np. pokemony, karty telefoniczne, karteczki kolorowe z notesików. Mój ojcicec kiedyś puszki zbierał różne i kolekcje miał na kredensie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sony-xplode-xm-sd14x-i2098473266.html

Nie wiem skąd taka cena za ten wzmacniacz, był kiedyś taki w moim posiadaniu, kupiony w perfekcyjnym stanie za 120 zł, a tu skromne 300 + 30 kurier :/ Jak na moje, to drogo jak za sprzęt "tej klasy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...