Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak po prawdzie to nie wiem co w tym takiego śmiesznego skoro napisał prawdę, a to że niedouczeni to źle zrozumieją to tylko na jego korzyść.

 

Bezpieczniki topikowe nie przepalają się natychmiast przy przepłynięciu prądu o takiej wartości do jakiej przeznaczony jest bezpiecznik, to zajmie chwilę.

Warto sobie spojrzeć na charakterystykę bezpiecznika topikowego stosowanego w instalacjach w domu, a będziecie wiedzieli o czym mówię.

 

Bezpiecznik 60A jest w stanie w krótkich impulsach wytrzymać i 80-90A, tyle że średni prąd przez niego przepływający i tak będzie niższy od jego wartości(chodzi mi tutaj o słuchanie muzyki i np. bezpiecznik do wzmacniacza z subwoofera).

 

To tak samo jak posty gdzie niektórzy przechwalają się ile to jego RE wytrzymuje, bo go zasila wzmacniaczem 3 razy mocniejszym od jego mocy znamionowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cursor to wiadomo, ze bezpiecznik wytrzyma iles % wiecej pradu przez jakis tam czas "x" :) Tylko chodzi o samo podejscie przez goscia do tematu.. Opis aukcji jest tak napisany, jakby conajmniej sprzedawal perpetuum mobile, albo inny cud :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chodzi o samo podejscie przez goscia do tematu.. Opis aukcji jest tak napisany, jakby conajmniej sprzedawal perpetuum mobile, albo inny cud

A ile aukcji z chińszczyzną jest napisana w ten sam sposób?

Jakoś trzeba znaleźć frajera, tfu... klienta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/1259433120_by_ahlon_500.jpghttp://statichg.demotywatory.pl/uploads/201002/1267284691_by_Eriseth_500.jpg

 

Nie ma to jak zniszczyć starego dobrego hifona, żeby mieć obudowę na wzmacniacz diy:

http://allegro.pl/wzmacniacz-audio-koncowka-mocy-2x40w-diy-i1445781620.html

Edytowane przez cursor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z tej strony:

UWAGA!!! W PRZYPADKU KOREKTY STANU LICZNIKA KLIENT ZOBOWIAZANY JEST DO POINFORMOWANIA O TYM FAKCIE WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE STRONY (KUPUJACEGO,FIRME UBEZPIECZENIOWA itp.)POD RYGOREM ODPOWIEDZIALNOSCI KARNEJ LUB CYWILNEJ

Wiec jaki to ma sens ?? wacko.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że w żadnym innym celu nikt tego nie robi. Ogółem dziwi mnie fakt iż w dowodach rejestracyjnych przy przeglądzie nie wpisuje się przebiegu. Nie rozwiązałoby to całkowicie problemu ale dało sie we znaki handlarzo-oszustom (nie obrażając prawdziwych handlowców).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że ciężko to udowodnić, dlatego jeszcze się za nich nie wzięli.

Ostatnio zmieniałem przebieg i to nie po to, żeby podwyższyć wartość samochodu, a po to, żeby zmienić go na właściwy(był skręcony o 30tys.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...