Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no wiem, co się dziej z wooferem, bass zanika, a membrana lata i nic nie gra bassem.

Teraz tak doczytałem w waszych wypowiedziach, że jeden gra w fazie, a drugi obrócony, ale i tak nie widzę, po czym wy to widzicie, nie widzę żadnych różnic w wielkościach wychyłów.

Może nie jest dane mi tego zrozumieć na razie, w życiu miałem raz subwoofer w bagażniku swojego auta na paręnaście minut od Grzegorza1969.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W sumie nie dziwie sie ze chce je sprzeac skoro nie potrafił ich podlaczyc prawidlowo... Sub w przeciwfazie nie jest az tak dobitnie nie wyrany jak woofer ale przyjrzyjcie sie dobrze, kiedy jedna membrana porusza sie w przó druga wedruje w tył, widać to ewidentnie, gołym okiem nie zawsze ale kamera czy aparat to ujawnia momentalnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał napisać 50 pewnie przypadkowo mu się jedno zero za dużo wcisneło i nawet nie wiedział że to zrobił,już nie robcie z człowieka idioty

 

Racja, dlatego nawet nie komentowalem :P

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1464328119&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.|%0D%0AAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3EAllegro+%E2%80%BA+Moje+Allegro+%E2%80%BA+Moje+zakupy+%E2%80%BA+Obserwowane+oferty%3A+%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E.%3C%2Fi%3E

 

Srednica i szerokosc :D Przy membranie to 2 inne wartosci, przy magnesie (dalej okraglym) juz inne :zglupkiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja chcialem podziekowac dla : wasylwek

Za jego pomoc w sprawdzeniu oraz odbiorze sprzetu od klienta z Allegro.

Polecam szczerze jego jesli ktos by mial jakis problem z sprawdzeniem sprzetu ktory chce kupic.

p. Sylwek w tym momencie zasluguje na medal zaufanego StrefyCarAudio :).

 

100 piw mu postawic na zlocie :D

Ja mu jeszcze naleje (mam nadzieje ze bede tez)

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty poważnie mówisz? :D

 

"Wiec ja chcialem podziekowac dla : wasylwek

Za jego pomoc w sprawdzeniu oraz odbiorze sprzetu od klienta z Allegro.

Polecam szczerze jego jesli ktos by mial jakis problem z sprawdzeniem sprzetu ktory chce kupic.

p. Sylwek w tym momencie zasluguje na medal zaufanego StrefyCarAudio :).

 

100 piw mu postawic na zlocie :D

Ja mu jeszcze naleje (mam nadzieje ze bede tez)

pozdr! "

 

Nie tak głośno.. :) Btw. Mi też ktos przydałby się, z innego miasta. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Osiągnął 147,1dB przy wzmacniaczu 700wat, i kondensatorze 1F.. Także jak by lepszy wzmacniacz dać, to wydaje mnie się, że 150dB by się przekroczyło.."

Też bym tak chciał, dokładać tylko wzmacniacz i 150 jest :D:D ale w te 147.1 też nie wierze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...