Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie płacisz tutaj bynajmniej za zboże. Kupując takie kolumny kupujesz bardzo ogólnie pisząc 2 rzeczy.

1. Produkt dopracowany ABSOLUTNIE na maxa w sensie wizualnym i elektro akustycznym.

2. Produkt ekskluzywny, niepowtarzalny dodatkowo dekorujący wnętrze swoją unikalnością.

 

Zanim zacznie ktoś się wypowiadać na temat takich klocków w negatywnym sensie, to proponuję jechać np. do Wawki ( gdzie są salony akustyczne z wysokiej półki ) i poprosić o odsłuch w specjalnym pomieszczeniu takiego "dzieła sztuki".

 

ZAPEWNIAM, że lepiej brzmiącego stereo nigdy w życiu nie usłyszysz.

 

Cena wysoka, bo towar dla osób o bardzo wysokich wymaganiach. W tym wypadku oba czynniki idą ze sobą w parze.

Jest to jedna z bardzo drogich pasji ale równie ciekawych jak i drogich :)

 

 

 

Nic dodać, nic ująć.

 

Jedynie to, że:

 

Żeby zrozumieć takie rzeczy/ ceny, trzeba choć ociupinkę w tym siedzieć. Za moje HA dałem (w porównaniu do kolumn wyżej tyle, że może wystarczyłoby na dobre kable do nich), tj wzmak, tuner, cd, (wszystko yamahy) + kolumny heco superior 800 (kupione okazyjnie, nawet bardzo) <a myślałem, że moje kolumny są ciężkie- 30 kg szt :) >, ok 3k zł. Mnie się dźwięk podoba (tylko pomieszczenie przydałoby się większe dla tych kolumn), ale już mnie korci, żeby kupić coś lepszego- lepszy wzmak i odtwarzacz. Apetyt i wymagania rosną- jak w CA.

 

Nawiązując to tych mega kolumn- chciałbym je usłyszeć na jakimś fajnym kawałku... :zakochany: Jednakże to tez musi być pędzone konkretnym wzmakiem, a dźwięk najlepiej z dobrego gramofonu, albo szpulki... Ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trochę nie o to mi chodziło, kiedyś Audio Physic Virgo były okrzyknięte hi endem i kosztowały 13 tys zł więc jaki musi być ten przeskok jakościowo-prestiżowo-dźwiękowy aby kolumny kosztowały 160 tys? jak hi end duńskiej elity mamy za mniej niż 20 tys.To jest kilkanaście razy tyle więc nawet jak by laske robiły to ceny nie da się przetłumaczyć.Nie róbmy off topu sorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK

 

Wygląd jakby gdzieś owidziany, ale "niepowtarzalny" :wsciekly:

Do tego w dalszym opisie (chociaż na aukcji jest radio) "Subwoofery - posiadają podwójną :wstyd: czystość dźwięku i precyzję melodyczną co w połączeniu z kolosalnymi możliwościami daje do wykorzystania zadziwiające ilości czystej energii." :zglupkiem: :zglupkiem: :zglupkiem:

 

:rotfl: in tune, in style :rotfl:

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dosięga Was problem za małej mocy wzmacniacza można kupić bezpieczniki nowej generacji, które ten problem rozwiążą.

 

Komplet bezpieczników

 

http://www.lcdk.pl/towary/205_636/205_636.jpg

"Komplet 5szt. Bezpieczników samochodowych do sprzętu AUDIO o mocy 80A. Cechują się przepuszczalnością ponad 140A w impulsie co pozwala dostarczyc wiecej prądu do wzmacniacza bez strat napięcia. W praktyce zyskuje się do ok 40 wat mocy wiecej na wzmacniaczu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...