Skocz do zawartości

Car audio do około 10tyś zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Hello.Chce zmienić audio w moim aucie za jakieś około 6 miesięcy ale już szukam i się interesuje co najlepiej wrzucić... Mam BMW X5 interesuje mnie bardziej jakość z bardzo dobra dynamika muzyka różna kiedyś miałem Helge 12 + Orka 2500 teraz mam Ground Zero 12" + Sinuslive 1500.1. Koszt przeznaczony to około 10tyś. Zł. Mam nadzieję że coś ciekawego razem wymuslimy z gory dzięki za wszystkie podpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad jesteś - podjedź do jakiegoś ogarnietego (napisz najpierw tutaj na jaki pomysł wpadłeś) zakładu CA w swojej okolicy, za 10k chłopaki powinni ogarnąć temat kompleksowo w zadowalającym stopniu.

 

Tobie polecam podjechać na spoty - posłuchać w jaki profil brzmienia mniej więcej chciałbyś wskoczyć i przekazać to montażyście oraz stroicielowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad jesteś - podjedź do jakiegoś ogarnietego (napisz najpierw tutaj na jaki pomysł wpadłeś) zakładu CA w swojej okolicy, za 10k chłopaki powinni ogarnąć temat kompleksowo w zadowalającym stopniu.

 

Tobie polecam podjechać na spoty - posłuchać w jaki profil brzmienia mniej więcej chciałbyś wskoczyć i przekazać to montażyście oraz stroicielowi :)

Dokładnie jeszcze nie mam nic wymyślone dziś pierwszy dzień zrodzenia się pomysłu myślałem ze znowu czas mieć porządne car audio heh Starogard Gdański woj. Pomorskie ☺

Do stolicy.

To za daleko jest trochę myślę ze znajdę cos bliżej ale nie odrzucam propozycji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadam ide spać bo jutro do roboty nie wstane heh Zapomialem dodać żeby sub nie zajmował dużo miejsca chociaż u mnie w aucie nie ma fabrycznie kola zapasowego a schowek jest wiec można pokomponować...

W STG odbywają się spoty...

To podjade zobaczyć jak przypasuje bo pracuje za granica...

W STG odbywają się spoty...

Jak przypasuje to podjade na pewno chociaż może być trochę ciężko bo pracuje za granica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jak wyczuwasz kolesiostwo to się myslisz. W sumie możnaby polecać zakłady z całej Polski - tylko po co kolega ma jeździć jak ma na miejscu.

Nie chodzi mi tu o polecanie zakładów itp 

Ostatnimi czasy można zauważyć jak jak ktoś nowy założy temat i poda że ma trochę kasy lub ma trochę hajendowych klocków to jest traktowany jak osoba która siedzi na forum sporo czasu a w dodatku często ta osoba nie ma pojęcia o podstawach CA, natomiast jak pojawi się temat o zabudowie/zestawie z budżetówki to temat leci w kosz i od razu wiadro zimnej wody w postaci list powitany i FAQ. 

Jeżeli tak nie jest to niech ktoś się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego źle rozumujesz. Tematów nt. Systemów za 300 czy tuby za 500 jest masę i nie wnoszą za dużo do dziedziny CA... Ani ciśnienia na tym nie dmuchniesz, ani jakości nie uświadczysz.

 

W tym temacie większość została juz powiedziana.

 

Prawda jest taka ze jak ktoś jest zupełnie nowy i chce przeznaczyć budżet 10 tys. Złotych to nie ma lepszego wyjścia niż oddać do zakładu CA o dobrej renomie. Samemu kombinując może pominąć dużo ważnych rzeczy i zaprzepascic dobre granie do zrobienia w tych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...