Skocz do zawartości

Car audio do około 10tyś zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Juby a takiemu co ma 1000 czy 5000 zl to latwo??? Chyba kazdy na swoim miejscu jak by mial taka kase to by wiedzial na co ma wydac.a takto nie siedzi sie w glowie danej osoby co dysponuje kwota jakas tam a pozniej ze mu jednak nie pasuje ten profil grania.wiec tego typu tematy czy to za 500 zl czy za 5000 zl nie powinny zasmiecac forum bo to rzecz gustu jaki sprzet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juby a takiemu co ma 1000 czy 5000 zl to latwo??? Chyba kazdy na swoim miejscu jak by mial taka kase to by wiedzial na co ma wydac.a takto nie siedzi sie w glowie danej osoby co dysponuje kwota jakas tam a pozniej ze mu jednak nie pasuje ten profil grania.wiec tego typu tematy czy to za 500 zl czy za 5000 zl nie powinny zasmiecac forum bo to rzecz gustu jaki sprzet.

Tak, łatwiej bo ilość klocków do polecenia w tych kwotach jest dużo większa. Wiec jest o czym rozmawiać.

 

Za 300 złotych to może położyć kable, założyć dystanse i nakleić po jednej macie na poszyciu - tematy z polecanymi kablami / dystansami / matami juz są więc można poczytać.

Modów przepraszam za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze jak ktoś jest zupełnie nowy i chce przeznaczyć budżet 10 tys. Złotych to nie ma lepszego wyjścia niż oddać do zakładu CA o dobrej renomie. Samemu kombinując może pominąć dużo ważnych rzeczy i zaprzepascic dobre granie do zrobienia w tych pieniądzach.

Oddać do zakładu czemu nie, tyle że jak każdy by tak robił to nie było by pewnie naszego forum bo każdy by siedział w zakładzie lepszym lub gorszym.

Wracając do tematu, razi mnie fakt innego traktowania osób z większym portfelem i osób z mniejszym, każdy powinien mieć podstawy czy będzie robił system w zakładzie czy samemu. 

 

 

Ciężko komuś pomóc, jak za 300 zł chce zbudować całe CA.

 

Trzeba taką osobę nakierować i dobrze to koledzy robią odsyłając do listu powitalnego i FAQ bo bez podstaw to czy masz 1000 zł czy 10 k zł nic nie zrobisz w razie modyfikacji itp.

Do modów nie chce robić OT ale chce zwrócić uwagę na pewien problem i nie chce robić wojny przy tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juby a takiemu co ma 1000 czy 5000 zl to latwo??? Chyba kazdy na swoim miejscu jak by mial taka kase to by wiedzial na co ma wydac.a takto nie siedzi sie w glowie danej osoby co dysponuje kwota jakas tam a pozniej ze mu jednak nie pasuje ten profil grania.wiec tego typu tematy czy to za 500 zl czy za 5000 zl nie powinny zasmiecac forum bo to rzecz gustu jaki sprzet.

Tak, łatwiej bo ilość klocków do polecenia w tych kwotach jest dużo większa. Wiec jest o czym rozmawiać.

 

Za 300 złotych to może położyć kable, założyć dystanse i nakleić po jednej macie na poszyciu - tematy z polecanymi kablami / dystansami / matami juz są więc można poczytać.

Modów przepraszam za OT

 

 

 

Zaczynałem z bardzo małym budżetem potem trochę wzrósł ale nie nazwałbym go dużym... Nigdy nie odczuwałem tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddać do zładu czemu nie, tyle że jak każdy by tak robił to nie było by pewnie naszego forum bo każdy by siedział w zakładzie lepszym lub gorszym.

Sprzęt za tego rodzaju kwotę o jakiej tu mowa nigdy nie zagra dobrze sam od siebie .

Bez pomocy specjalisty i jego wiedzy raczej będą to pieniądze wyrzucone w błoto , tylko nie będzie winnych którzy wezmą za to odpowiedzialność . Tym się to różni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, łatwiej bo ilość klocków do polecenia w tych kwotach jest dużo większa. Wiec jest o czym rozmawiać.

 

Za 300 złotych to może położyć kable, założyć dystanse i nakleić po jednej macie na poszyciu - tematy z polecanymi kablami / dystansami / matami juz są więc można poczytać.

Modów przepraszam za OT

Zadna roznica czy polecasz z 500 czy za 5000 jak nie wiesz czego gosc chce i mu to nie wpadnie w ucho a kasa stracona jesli na forum ty polecisz dego czy cokolwiek innego i ktos kupi a pozniej du....a.Wiec nie gadaj ze latwiej bo to tak samo jak z kazda inna rzecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Juby a takiemu co ma 1000 czy 5000 zl to latwo???

 

Łatwiej.

 

"Chcę złożyć sobie sprzęt do mojego XXX. Chcę tubę, radio minimum 4x40, 6x9 w półkę i 'zmachol' do tego. Aha, wszystko ma być nowe i nie mogę przeznaczyć więcej kasy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt za tego rodzaju kwot o jakiej mowa nigdy nie zagra dobrze sam od siebie .

Bez pomocy specjalisty i jego wiedzy raczej będą to pieniądze wyrzucone w błoto , tylko nie będzie winnych którzy wezmą za to odpowiedzialność . Tym się to różni .

W 100 % racja kazdy poleci a pozniej cisza.

Łatwiej.

 

"Chcę złożyć sobie sprzęt do mojego XXX. Chcę tubę, radio minimum 4x40, 6x9 w półkę i 'zmachol' do tego. Aha, wszystko ma być nowe i nie mogę przeznaczyć więcej kasy"

Zadna roznica poza iloscia dostepnych rzeczy ktore to i tak nie musze tej osobie podpasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj się zrobiła się burzaaa. 

Wracając do sedna w dużym skrócie.

Osoba nowa chce coś tam zrobić podaje budżet ligę, zaraz sypie się list powitalny i podstawy żeby cokolwiek zacząć + używaj szukajki bo nikt ci na tacy nie poda 

Osoba nowa chce coś tam zrobić i podaje dobrą kasę np przedział 5k do 10k zł i od razu propozycje ( nikt nic nie mówi o tym żeby gość sobie szukał tylko na tacy podane) + nikt nic nie mówi o podstawach bez których się nie obejdzie gdzie w budżet lidze nowi są bombardowania tym i tematy usuwane z miejsca. 

Mi tu coś nie pasuje nie wiem jak wam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tematy powinny odrazu byc usuwane bo sa zbedne.Jesli dana osoba chce miec podane na tacy i wie ze ma 5 tysi to jest dzial kupie sklada oferte i Ci co sa zainteresowani niech podadza jej na tacy co ma kupic i najlepiej gdzie tak by bylo najlepiej a nie pozniej ze tematow za 500 czy 300 jest od groma a tych za 5 tys czy 10 jest malo ale sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogoś tu coś boli...

 

Zauważ że mimo tego że są tematy z budżetowym sprzętem zamykane to cześć z nich jest kontynuowana, informacje w większości są te same - zrób drzwi, aktywnie czy pasywnie etc.

 

Tak jak Naka napisał... Poza budżetem i przetowrnikami drugie tyle to strojenie/umiejętność słuchania... A tego na forum się nie nauczysz. To co zawdzięczam temu forum to ludzie których poznałem i mi pomogli...

 

Najlepiej to całe ot wyciąć do odpowiedniego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci wystroja to pozostaje Ci cieszyć się muzyką. Chodziło mi o słuch potrzebny do strojenia. Myślisz ze jak klient przyjeżdża to władza mu się co jest pod ręką i wmawia ze to jego profil brzmieniowy?

A ty myslisz ze jak w zakladzie wsadza mu jedne glosniki to on mowi ze mu nie pasuja itd???watpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...