Skocz do zawartości

Passat B5 kombi - Jankus


Jankus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

z tego co zawsze mówiłeś to lubisz delikatną górę a na tym zestawie ona raczej taka nie będzie ;)

 

Nie sypie aż tak. Góra jest ostrzejsza, na moim dosyć wysokich poziomach głośności czasem tu i ówdzie coś "zatnie" ale nie ma tragedii. Musiałem trafić na jakieś dziwne RC1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe postęp choroby bedzie dalej:) no to teraz bedzie okazja posłuchać na najbliższym spocie:) ja u siebie tez troche mieszam ostatnio głównie z subem.

Nic zlego w spawarce nie ma. Miedz to miedz. Z tym ze sluzy ona do ...spawania. Koniec ot.

do spawania sa elektrody. Kabel ma ciut inne zadanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[offtopic] Po co ciągniesz temat? Głupotę strzeliłeś i tyle wiec przełknij to a nie ciągnij dalej. Chcesz się zagłębiać w budowę miga czy tiga i pokazywać gdzie tam jest taki kabel ktorym sie spawa? Dalej chcesz w to brnąć i sie pogrążać? Z mojej strony eot co by koledze syfu nie robic w temacie [/offtopic]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą facet musi na coś chorować bo w głowę dostanie albo znajdzie kochankę :P csbiczek z subem zmiany powiadasz hmm ciekawe :P nie przejmuj się ta spawarka . Kolega jak chce niech sobie kupi większy hajend i niech myśli że ma super kabel zasilający :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I jest nowy sub :hurra:

 

Padło na PPI Pro 10 w BR. Za pomoc w wyliczeniu skrzynki oraz cierpliwość serdecznie dziękuję Yauhen'owi. Pierwotnie skrzynka miała być zrobiona z MDF'u, ale ze względu że znajomy kumpla jest solidny jak Grecka gospodarka, padło na wiórówkę od wujasa.

 

post-12801-0-27538500-1446759929_thumb.jpg

 

post-12801-0-01654600-1446760034_thumb.jpg

 

post-12801-0-18652400-1446760140_thumb.jpg

 

post-12801-0-91334800-1446760234_thumb.jpg

 

post-12801-0-41901900-1446760378_thumb.jpg

 

post-12801-0-08897400-1446760509_thumb.jpg

 

post-12801-0-81253100-1446760647_thumb.jpg

 

Post zawiera lokowanie produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś się przyłożyć do obicia bo nie wygląda zbyt dobrze. Z przodu zamiast rury z kibla zamontowałbym kołnierz, żeby powietrze miało "łatwiej", lepiej też by taki kołnierz wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumowy? Bo chyba go na giełdzie widziałem. szkoda że nie zostawiłeś czerwieni  :hyhy:

 

Znajomy PP I :) jakie wrażenia z odsłuchu ?

 

Tak forumowy, od Csbiczka. Też o tym myślałem aby go zostawić w czerwieni, ale nie miałbym jak zamaskować wkrętów. Dało by się je zaszpachlować i pomalować.

 

Pierwsze wrażenia? Wincyj fanu :rotfl: . Klei się do przodu w odróżnieniu do Rocka. Szybkości mu nie brakuje, jak powszechnie wiadomo czerwone jest szybsze :rotfl: Bas jest znacznie gęstszy jest go więcej, bardziej dosadny. Fajnie się na początku skleił z przodem, a potem pobawiłem się fazą, czasami i czar prysł.  :help:

 

 

Mogłeś się przyłożyć do obicia bo nie wygląda zbyt dobrze. Z przodu zamiast rury z kibla zamontowałbym kołnierz, żeby powietrze miało "łatwiej", lepiej też by taki kołnierz wyglądał.

 

 

Jak na moje pierwsze obijanie tragedii nie ma. Tak rura kanalizacyjna nie należy do szczytów hi-endu. Ale w praktyce daje radę. U kumpla też jest taki BR i fajnie gra. Jakby były jakieś zestawy bas reflexów z kolanem 90 stopni to bym kupił. Teraz tylko czekać na powtórkę z uszczypliwości odnośnie spawary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...