Skocz do zawartości

Święta 2014 :)


raflip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ten wigilijny dzień zaśnieżony (łata fack?), kiedy w kościele biją dzwony, a pierwsza gwiazdka błyska na niebie, moje życzenia płyną do Was. Hmmm... a jakie mam Wam złożyć życzenia, by warte były Waszego westchnienia? Sukcesów w życiu, ciepła w miłości, dużo uśmiechu, wiele radości. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjaznych w Waszym życiu zdarzeń. Niech ten wyjątkowy w roku dzień, odsunie na zawsze Wasze troski w cień. I niech się śmieje do Was świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat.

 

Życzę tego wszystkich którym znam osobiście i tylko po przez nasze forum.

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do życzeń :)

Miło mi się wspomina chwili tego roku związane z pasją którą mam z kim tu dzielić. :rolleyes:

Ludzi których poznałem dzięki forum, ich pomoc, bezinteresowność i porada :ok:

Aut których najpierw oglądałem i potem próbowałem za wszelką cenę posłuchać i posłuchałem :hyhy:

Lista aut jest długa ale też czasu przed nami jeszcze sporo :wink:

I na koniec chyba jak każdemu CA maniaku - spokojnej góry, naturalnej średnicy, mocnego dołu i niskiego zejścia :zdrowko:

 

Pozdrawiam :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt, każdemu z osobna i wszystkim razem życzę też wyrozumiałości i szerszego spojrzenia na wszelkie forumowe sprawy, wytrwałości w dążeniu do celu i mile zaskakujących rezultatów!

 

Bawcie się dobrze, to pisałem ja, Jarosław!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Okazji Swiąt Bożego Narodzenia składam Najserdeczniejsze życzenia wszystkim uzytkownikom/moderatorom/ admininistratorom i wszystkim których pominałem oraz Waszym Rodzinom ! :) Wszystkiego Mega Zajebistego dla Was oraz Szczęsliwego 2015 Roku ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektorzy dostali esemesem ale i tu wklejam dla wszystkich ...na tlumaczenie nie liczcie :))

 

Wszistkygo Nojlypszygo we ty świynta Bożygo Narodzynia . Życza, coby Wom ni braklo karpia, makowek i moczki abo i kołocza ze posypkom. I coby glaskugle na krisbaumie lśnioly blaskym zapocialym. Cobyście zowżdy byli gryfni i zdrowi. 

Coby Wom pszali Wasze matule, łojce, bajtle, synki, braciki dziołchy, ołpy, omki, onkle, ciotki, teście i inksze szwigermutry. Życza tysz, coby bez cołki nastympny rok, sznity boły durchś rubo poszmarowane łomastom i coby do tego, wusztu i inkszych maszketów niy zbrakło 

No i po wilyji co by Dzieciontko trefioło do Wos z najgryfniyjszymi z gryfnych gyszynków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia Panowie i Panie ode mnie prosze : 

 

Radodnych Godōw! Winszuja, coby Wōm nowo porodzōny Pōnbōczek błogosławiyli; cobyście nŏdli mocka gyszynkōw pode krisbaumym; mandle ze makōwkōw niy stanyły we gŏrdzielu; coby te świynta bōły richtig czasym spyndzōnym do kupy ze familijōm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...