Skocz do zawartości

Alpine Pxa-H510 ustawianie bez panela Rux


machul333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Steruje tylko PXA-H700/701 i może wyżej. PXA-H510 i H600 nie steruje. Sprawdzane na W200Ri i W505.

Co prawda nie podlaczalem u siebie 510 ani 600, ale w menu widzialem wybor, moja stacja to iva d310r, ta cva to stary model, moze obsluguje te procki.

Moze zapytaj poprzedniego wlasciciela jak u niego bylo, no chyba ze nie wiadomo czyje to bylo (kupione okazyjnie ;) )

Edit: szukaj w instrukcji od stacji a nie od proca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że może obsługiwać, nawet nie spodziewałem sie bo trochę wiekowa jest , jak dostałem radio to widziałem że jest przełączone na tryb wyjścia sygnalu przez ai_net na procesor tylko teraz nie wiadomo czy da rade tym radiem sterować . Muszę dorwać skądś kabel ai-net i spróbuje zobaczyć wtedy tyle. Wiem na pewno że musialo to być spięte razem bo kostki były jeszcze połączone od zasilania wiec na pewno z tego samego samochodu bylo  to wyciągniete


Dzięki wielkie chłopaki sam bym na to nie wpadł żeby instrukcje od radia sprawdzić, te radio może sterować tym procesorem przez ai-net bez problemu ,więc tylko dorwać teraz kabel ai-net i będzie super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe,że będzie tak jak Naka próbuje naprowadzić,czyli procesorem ze stacji będzie można sterować czyli:

-regulacja głośności

-wybór zapisanego wcześniej programu

-regulacja poziomu suba.

Zaś programowanie ustawień z ruxa.

Jak tak miałem ze swoją stacją i 900ką. Nie miałem dostępu do czasów cięć itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdzone i wyszło że można tylko przywołać ustawienia wcześniej zapisane nic po za tym , s624 po optyku i reszta ładnie działa. Miałbym tylko prośbę puki nie nie załatwię panelu rux do tego procesora , Czy może ktoś sprawdzić po rozebraniu palelu czy przycisk od resetu procesora idzie od razu na kabel do procesora. Może da radę chociaż zworką zresetować procesor do ustawień fabrycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli reset działa tak samo jak w radiach alpajna to nic on nie da. Reset jest w nich chyba tylko po to jak się coś zwiesi w radiu i nie chce przełączać, zmieniać głośności itp. Bo ja robiłem reset i memorki dalej są zapisane na 9853R. Nie wiem jak w procy, ale życzę jak najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby powinno się robić reset przy każdy podłączaniu , np zmieniarki 
Już dzisiaj miałem problem przy podłączeniu zmieniarki Cha-s624 że radio się zawiesiło na 3cd , i reset radia nic nie dał , dopiero po odłączeniu procesora od zasilania zaczęło działać , i właśnie nie wiedziałem czy w tym procesorze reset daje takie same efekty jak odłączenie od zasilania .

Druga sprawa to czy ktoś ma taki procesor. Czy i na domyślnym presecie też mu steruje dzwiękiem domyślnie na system 5.1 , Bo słyszę że cały czas sobie zmienia głośność na głośnikach i np potrafi wyciszyć wokal tak że zostaje sama średnica albo niskie tony .

Miałem wcześniej procesor panasonica ac-300ex i zmiana na surround przy 6 głośnikach właśnie powodowała takie "pływanie" dzwięku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post numer 2 - nie wyssałem sobie tego z palca, wszystkie informacje, które podaje są przeze mnie osobiście sprawdzone.

 

Co do ostatniego pytania:

W stanie po resecie to masz go po odpięciu i podpięciu mu zasilania. Procesor po resecie włącza się w trybie prologic więc nic Ci to nie da. Jedyne co możesz zrobić to spróbować przelecieć po wszystkich memorkach być może na ktorejś masz zapisany tryb normal.

 

Znajdź sobie kogoś w swojej okolicy kto posiada taki procek i sobie ustawisz jak chcesz, bo szansa trafienia sterownika jest bliska zeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...