Skocz do zawartości

JVC w Peugeot


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem odnośnie odtwarzacza JVC w moim samochodzie. Zakupiłem nowy odwarzacz który niestety po podłączeniu nie działa. Stare radio, na starej wiązce gra i chuczy :D Tylko nie podświetla mi się a poza tym jest tylko na płyty dlatego zdecydowałem się na odtwarzacz z USB, Aux itd.. Z chwilą gdy podłączam nowe kable od nowego radia nie działa. Z góry uprzedzam, że coś wcześniej było tworzone bo poprzednio był subwoofer i wzmacniacz. Pomyślałem, że może zastosuję przelotkę (o ile taka istnieje) na złącza tego typu które zamieszczam poniżej (złącze radiowe starej i nowej kostki)

post-16080-0-65302700-1417954345_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj dalej wtyczki ISO

 

 

Iso to ta, która jest dołączona do radia? Jeśli tak to na zdjęciu jest oznaczona numerem 2 i po podłączeniu z nowym radiem, radio nie działa. Pomyślałem, że wina może leżeć po stronie radia, ale jak przełożyłem do innego Peugeota, radio działa. Przepraszam za tak chaotyczne oznaczenia, ale nie miałem innego pomysłu. Przedstawiam też zdjęcia wiązki kabli od starego radia :D Oraz zdjęcia końcówki starego radia.

post-16080-0-97702900-1417955408_thumb.jpg

post-16080-0-07189600-1417955490_thumb.jpg

post-16080-0-58070600-1417955496_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie sa złącza ISO, te sa znormalizowane i zawsze sa te same.

Z Twojego pierwszego zdjęcia jest wtyczka która pasuje tylko do jednego (lub więcej) modelu radia i tym sie nie sugeruj.

Weź nowe radio z tymi przewodami które były dołączone do niego wepnij w wtyczki z twojego zdjęcia numer 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie sa złącza ISO, te sa znormalizowane i zawsze sa te same.

Z Twojego pierwszego zdjęcia jest wtyczka która pasuje tylko do jednego (lub więcej) modelu radia i tym sie nie sugeruj.

Weź nowe radio z tymi przewodami które były dołączone do niego wepnij w wtyczki z twojego zdjęcia numer 3.

 

Tak też chciałem zrobić ale nie wchodzi, nie pasują do siebie. Jedno i drugie jest złączem żeńskim ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jedno i drugie jest złączem żeńskim

 

W poście 3 na środkowej focie masz kostki męskie ISO , które łączysz z kabelkami które są w nowym radiu  i musi grać . Jeśli nie gra , to  miernik w łapę   i poukładaj w kostce zasilającej kabelki według schematu > http://www.audiobas.pl/opis_kostki_iso.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podjechał i zrobione;) cieszy się chłop jak z nowych wideł; ) w ISO po stronie auta miał jeden plus odcięty. I tyle, w starej kostce do radia miał zmostkowane a w nowej juz nie. Gdyby ktoś nie dłubał w ISO było bo ok od razu. PS. Nie ma jak wizyta na mini spocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...