Skocz do zawartości

Głośniki 13cm do 400zł


Rekomendowane odpowiedzi

Gra to pod samym radiem. Nie jestem wielkim sluchaczem i taki zestaw nawet by mi odpowiadał gdy by nie ta góra...Głośniki mają niby zwrotnice,ale prawdopodobnie bardzo kiepską.

 

To nawet nie wiesz? Moim zdaniem warto się najpierw pobawić tym co masz. Może nawet inne ukierunkowanie Ci pomoże etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym akurat próbowałem sie troche bawić i nie przynosi zbyt wiele efektów. Jak jeszcze bawilem sie bardziej w car audio miałem hsk i był ten sam problem. Lecz tam zmieniłem kondensatory na lepsze i wzmacniacz SONY XM. Wtedy już grało to nieźle...Ostatnio słuchałem Morel maximo i te tweetery z maximo duzo lżejsze były dla ucha.Nie wiem jak inne głośniki grają w podobnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 13cm cantony ( 12h grały od nowości)...ładnie i czysto grają - na moje ucho - ale basu tam za bardzo nie czuć......do PB polecam zwrotnice Cantona najlepiej z gwizdkami cantona - ja tak mam i gra naprawdę nieźle......obecnie testuję R6A na zwrotnicach i z gwizdkami cantona ;), ale jak pisałem wcześniej - to wszystko na moje ucho ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


najlepiej by było jak byscie opisali te zestawy..

 

 

 


morel maximo,u-dimension el comp

 

My opisywaliśmy już te zestawy , a że Ty jesteś leniem i czekasz aż ktoś linka poda lub lepiej przepisze Ci to tu żebyś nie musiał klikać, to już nic za to nie możemy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie cały czas...wraz ze zgłaśnianiem mocno się nasila.

Co myslicie o morel maximo,u-dimension el comp 5, focal auditor r-130r2,rainbow el-c5??? Jesli mozecie pomóżcie mi w wyborze i najlepiej by było jak byscie opisali te zestawy...

 

 

 

Pozdrawiam

Żaden z powyższych nie zagra pod radiem. Jedyne które zagrają to ori - zwykle 20W-30W przetworniki.  To co słyszysz to nie tyle ostra góra ile przester. Dołóż wzmacniacz, albo wróć do ori lub dokształć w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż wzmacniacz, albo wróć do ori lub dokształć w temacie.

 

 

Długo z kumplem "dojrzewaliśmy" do tego żeby kupić wzmaki na przód, a gdy już to zrobiliśmy, to byliśmy zszokowani jaka jest różnica w jakości dźwięku........więc kolega dobrze radzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich..Założyłem wlaśnie wzmacniacz Sony XM-4520 i moje wnioski są takie, że woofery zaczęły wreszcie grać. Natomiast mój problem z tweetarami nie ustąpił. Są dalej ostre,nie ma zniekształceń tak jak było wczesniej. Ale wysokie tony może i są jeszcze ostrzejsze. Może macie jakieś pomysły??Może jakieś lepsze tweetery??Jeśli tak to jakie polecacie mi do 400zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...