Skocz do zawartości

Wasza ocena, na opinie sklepu car audio.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Posiadam samochód BMW e46 i zruciłem się do sklepu o dobór skrzyni i wzmacniacza. 

Odpisali : 

"E46 ma bardzo dobrą izolację bagażnika, trzeba wybrać sprzęt o bardzo głębokim zejściu, tak by bas przebijał się do wnętrza samochodu.
Do tego potrzebny jest wysokiej jakości glośnik specjalistyczny + mega-solidna obudowa. Tanie obudowy nie zapewnią odpowiedniej głębokości basu.
Z kolei subwoofer 30cm w E46 będzie bardzo opóźniony, bas z 30 jest sam z siebie mocno leniwy, nie nadąża za szybszym impulsem, a dodatkowo po przebiciu się z bagaznika opóżnienie jest bardzo duże i dźwięk jest “rozjechany”.
Proponowałbym wyższej klasy subwoofer 25cm w specjanej, bardzo nisko strojonej obudowie.
Subwoofer Audio System M10 PLUS, produkt najlepszej niemieckiej marki głośnikowej, cena samego głośnika 299zł, cena obudowy 199zł, cena wzmacniacza 239zł. Razem 737zł. Cena promo 650 zł. M10 to najgłebiej basowo grający głośnik w swojej klasie, a przy tym genialnie zaprojektowany i bardzo trwały. Obudowa jest w 100% dedykowana i zestrojona z tym głośnikiem."
 
Nie umiem znaleźć żadnych informacji na temat tego głośnika. Jak wy go oceniacie, polecacie kupować go? 
 
Pozdrawiam. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane z sensem,

na pewno nikt nie chciał Cię oszukać :)

 

Jeżeli szukasz sprzetu nowego to moze byc dobry wybór.

Co to za wzmacniacz -bo w tym przypadku tylko tutaj miałbym pewne obawy i poszukal z ręką na sercu dobrej używki (zadbanej, forumowej - jeżeli ci zależy na nienaganności sprzętu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie skalik nie, w Orzeszu w car audio proponowali coś z pleksą i niebieskim podświetleniem. Dostałem namiary z takiego forum na sklep z Wrocławia, co właśnie jest ta aukcja.

 

A o mailu nie wiedziałem, Bo przychodzi z rejestracji i wyłączyłem skrzynkę. A ten drugi przyszedł po czasie:p I dzięki Tobie teraz o nim wiem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dostałem namiary z takiego forum na sklep z Wrocławia, co właśnie jest ta aukcja.

Koles jest tani - to prawda. Pojęcie o car audio i w ogóle o audio żadne. Za to techniki marketingowe ma szeroko rozwinięte i potrafi do wielu rzeczy przekonać.

 

Koles sprzeda Ci to na co ma target. Kiedyś jbl, potem infinity, teraz audio system. Wszystko gra najlepiej w zależności od pory roku.

 

P. S. Nie neguje tego suba bo go nie słyszałem... Może się okazać że zagra dobrze jak na tą cenę pod jakimś budżetowym wzmakiem.

 

Jeśli chodzi Ci tylko o suba to kup zamontuj i ciesz się z życia, jak chcesz czegoś więcej to czytaj i czytaj na forum... A odpowiedz na pytania się znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko suba i nie chcesz trzasc samochodami w okolicy tylko uzupełnić dolne pasmo to poszukalbym 8" w closed o do tego jakiegoś taniego wzmaka i resztę dołożył do radia z hpf na przód... Tanio a o niebo lepiej niż fabryka

 

Jak nie zmienisz radia to sub będzie bejsowac ale przednie głośniki i tak będą "charczec" przy większych poziomach głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byście mieli wybierać do takiego normalnego słuchania, po prostu brakuje basu, to co byście kupili? Tak do 600 zł. 

 

Jeszcze myślałem nad Jbl 1204 BR. 

 

 

Wszystko zależy czym będziesz to zasilał. Ja mam bardzo dobre doświadczenie z RE SRX12D2. Głośnik który potrafi porządnie "pierdnąć" a przy tym jest szybki i sprężysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A o mailu nie wiedziałem, Bo przychodzi z rejestracji i wyłączyłem skrzynkę. A ten drugi przyszedł po czasie:p I dzięki Tobie teraz o nim wiem  

 

Punkt 1 "listu" czytałeś?  Olałeś go? Dlaczego? Uważasz, że należy Ci się odpowiedź ale sam nie zadałeś sobie trudu aby się do stosować do zaleceń "listu" ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...