Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

W jakości Panie ... ale tego nie zrozumiesz ;)

 

Ehh.. A co to jakosc wg Ciebie ? Napakowanie klockow za x kasy i cieszenie sie logiem ? Posluchaj pierw grania u mnie za duuuuzo mniejsze pieniadze i wtedy cos powiedz :)

 

 

No chyba że podbicie na EQ o 9 dB przy 80Hz.

 

Ten trik czasem stosuje :) Moze nie o 9, ale 2..3.. To sie nazywa gust i wlasne zdanie..

 

Ale chyba Ty będziesz na gościnnych występach.

 

Zalezy z ktorej strony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak delikatnie :P Prawda jest taka, ze ja mam problemy z opisem grania u mnie a auta nikt nie slyszal, ale wszyscy wiedza, ze mam 2x18" w bagaju i slychac mnie z kilosa :D Nie ma sceny, gory i srednicy i jest to auto typowo SPLowe.

 

No już słuchałem - nie raz.

 

Uwierz mi, nie sluchales..

 

EDIT:

 

Napisze to tak:

 

Nikt nie slyszal Galanta, bo dopiero niedawno zrobiem drzwi :D Jak tam siedzialy w drzwiach jakies HSy czy inne wynalazki to.. Nie rob smiechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie slyszal Galanta, bo dopiero niedawno zrobiem drzwi Jak tam siedzialy w drzwiach jakies HSy czy inne wynalazki to.. Nie rob smiechu

 

 

No ty to miałeś zamontowane. Ja Ci tego nie wsadzałem.

Jeśli definicją dobrego grania jest u Ciebie zrobienie furtek to twoja sprawa. Ciesz się swoim dźwiękiem i tyle w temacie.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ty to miałeś zamontowane. Ja Ci tego nie wsadzałem.

 

Mialem :) Wole sam sobie posluchac u siebie w aucie niz czytac bzdury niektorych na forum i sie potem wkurzac :) Byly przykladowe HSy, ale skad ja mialem przed zamontowaniem ich wiedzec, ze mi za ch.ja nie podejda? Jak jestes jakims chrystusem czy cus, to powiedz mi jakie gwizdki mi podpasza. PS. Bez odsluchu oczywiscie :D

 

Jeśli definicją dobrego grania jest u Ciebie zrobienie furtek to twoja sprawa. Ciesz się swoim dźwiękiem i tyle w temacie.

 

Nieeee.. Ty zas to samo :) Ja mam po prostu jeszcze lepsze tempo niz niektorzy :P Furtki juz sa prawie okej. Teraz pod prawie gotowe drzwi bede szukal gwizdkow i potem/w miedzyczasie probowal wszystko zgrac.. Do dobrego dzwieku jeszcze.. Hmmm.. Zeby sie swiat w grudniu nie skonczyl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly i mi nie pasowaly, wiec dalej twierdze ze Galant nigdy nie byl tak przygotowany jak teraz.. A to dopiero 30% :)

A coś Ty tam takiego przygotował??......... Skonczone auto to napewno nie jest bo znając Ciebie takie być nie może.....a i wezne Ci głośniki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ macie problemy Panowie, gra czy nie gra, to się oceni na spocie, chociaż Szymon ma rację, że Przemysław to ze swoim CA jak sójka za morze, zawsze było coś do ogarnięcia, przynajmniej jak pamiętam Magdalene, zresztą swego czasu to mój Fordozłom nie wyglądał i nie grał lepiej, także nie czepiajcie się biedaka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...