Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę, że łączenie dwóch takich spotów nie ma sensu, bedzie burdel, z tego co widzę już się szykuje ko 30-40aut...

Na bank będzie burdel, a z tego co widzę to frekfencja dopiszę i tak będzie zamiesznie.

 

Myślę że jak się ktoś do nas podepnie to ok ale mimo wszystko to spot SCA. Może trochę powiekszony o paru gości.. i dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm bez sensu z tym spotem. Miała być tylko SCA, teraz pół klubów ze Śląska się tam zjedzie bo akurat inni też mają spota... A ja myślałem, że sobie spokojnie posłucham innych aut, a nie będę siedział i pilnował, czy radio jeszcze jest, czy go nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra jeszcze nie nauczyliscie sie ze pisanie postów to jedno a faktyczna obecnosc i real to zupelnie co innego?

 

Nie lubie pisac glupot :) jak pisze, ze bede, to bede (o ile nic mi nie wyskoczy lub zona walkiem mnie nie zabije :P )

Edytowane przez Ziutsane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajj czepiasz sie wiesz dobrze ze do pewniakó nie było to adresowane :P

 

 

hmm bez sensu z tym spotem. Miała być tylko SCA, teraz pół klubów ze Śląska się tam zjedzie bo akurat inni też mają spota...

Sklamalbym gdybym powiedział ze nie myśle podobnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedynie nadzieję, że obejdzie się bez wizyty pałkarzy... bo wiadomo, że przy okazji takich akcji pojawia się paru takich, co chcą za wszelką cenę pokazać, że co to nie oni, że zaraz będą "bokiem" latać fwd itp rzeczy...

 

Z resztą, z racji tego, że jestem obecnie non stop w trasie (dom - dom na śląsku) i że będę z moją drugą połówką na spocie - za długo tam nie zabawię (chcę oczywiście odsłuchać jak najwięcej i udostępnić swoje granie jak największej ilości osób, ale tylko z SCA). Oczywiście wezmę ze sobą skrzynkę na 12 cali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wezmę ze sobą skrzynkę na 12 cali ;)

 

bierz :)

 

Miała być tylko SCA, teraz pół klubów ze Śląska się tam zjedzie bo akurat inni też mają spota... A ja myślałem, że sobie spokojnie posłucham innych aut, a nie będę siedział i pilnował, czy radio jeszcze jest, czy go nie ma...

 

za swoich gości odpowiadam, bo są mi to znane osoby, za "cudzych" niech się inni martwią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze chyba się zmobilizuję i zrobię słupki na tego spota... masakra jakaś - scanspeaki poszły z całymi słupkami i teraz mam nowe z alledrogo, a tweeterki schowane pod kratką... :D

 

Nie no tak nie może być - jutro słucham, we wtorek robię słupki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Widzę, że ciekawy spot się szykuje.

 

Zapraszam wszystkich na darmowe pomiary miernikiem TermLab :)

I jeszcze wracając do spotów...

Pamiętajcie jest to spotkanie maniaków Car Audio...

Nie chciałbym sytuacji, że znowu (bez obrazu dla nikogo :P) zjedzie się 90% miłośników CA oraz 10% osób, aby tylko spożyć alkohol oraz później swoim zachowaniem irytować większość uczestników spotkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10% osób, aby tylko spożyć alkohol oraz później swoim zachowaniem irytować większość uczestników spotkania...

 

Skąd ja to znam ...

Oby obyło się bez incydentów, bo będziem w morde lać :]

 

 

A co do konkursiwa SQ, to chyba nie wypali, a trochę szkoda, chociaż może na szybko się coś udać stworzyć :ok:

Ja zawitam na parking o 12, ktoś też już ma być o tej porze, więc sam tam stać nie będę, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na 101%.

Ache też ma się pojawić, bo ma Szymonowi zwrócić wooferki DLS'a, na godzine lub dwie przyjedzie, dziś z nim się widziałem i tak mówił, a ile mu z tego wyjdzie, to już się w praniu okażę :P

A poza tym, to Patryk, czy ja wyglądam na jego niańkę, żeby mnie pytać :P ??

A pan admin się stęsknił za poczciwym Przemysławem, jakiś Kamil się ostatnio sentymentalny zrobiłeś :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...