Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Coś więcej?

 

Dużo więcej zrobię w dziale Wasze Instalacje

Sprzęt miał być nowy do 4000 zł, musiałem uciec z vatem i podatkiem

Radio fabryczne z Convers+ -> procek Alpine PXE-650 ->u-Dimension rm v41 -> przód jednak nie w bi-ampie tylko pasywnie Audio System hx 165 sq, tył sub jl audio 10w0v2-4, drzwi w STP gold, vibroblast, w otwory aluminium z czymś tam, okablowanie hollywood+ coś jeszcze.

Jak dla mnie gra super a sprzęt nowy i jeszcze musi popracować, wczoraj nawet udało mi się scenę delikatnie przesunąć pod moje ucho

subów słuchałem kilka na placu boju pozostał ten co wziąłem i jakiś GZ, grały podobnie, GZ miał większa skuteczność i niżej schodził ale nie był tak szybki jak jl, najwięcej czasu zeszło z szyną CAN (wszystko wariowało) i uruchamianiem sprzętu po remote ale daliśmy radę

tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie najpopularniejszy na tym forum krakowski zakład CA :D

 

przód jednak nie w bi-ampie tylko pasywnie

jedno drugiemu nie przeszkadza - potrafisz coś powiedzieć nt. cięć ? Czy standard zwrotka z zestawu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie najpopularniejszy na tym forum krakowski zakład CA :D

 

 

jedno drugiemu nie przeszkadza - potrafisz coś powiedzieć nt. cięć ? Czy standard zwrotka z zestawu ?

 

na początek chcieliśmy w bi-ampie ale był gościu z alpiny jakis inżynierek i mówił że bawił się na tym procku i dość ciężko szło nie mówił ze się nie da ale trzeba poświęcić czas (to właśnie będzie dla mnie skil do zdobycia:)

zwrotka standard z zestawu, sub cięty 50hz ze zboczem 24dB na oktawe, woofery z tego co pamiętam 60hz 12dB na oktawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenie.Wystraszyli się zimy :)

 

Byłem już praktycznie w Trzebinii (ten zapach z rafinerii.. stare czasy się przypominają :) ), ale niestety jeden telefon wszystko zmienił i ch... bombki strzelił, mikołaja nie było :( Nie miałem tela żeby się odmeldować.

 

Reszta ekipy nie wiem, balcer chyba miasta pomylił :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...