Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

jak pisalem calą niedziele spędzilem...i na szczescie nie muszę korzystać z patentu Powalli

w clarionie akurat spier...się to czego się w zyciu bym nie spodziewał,,, :D

uwalił się zaczep przytrzymujący calu zestaw zestaw trybików

najlepsze ze gołym okiem tego widac nie było...dosłownie 1mm odstawało

odkrylem to jak bebechy podłączałem i sprawdzalem i o mało już w snieg nie poleciało :P

jakby ktos chcial fote moge rzucic, ale wiadomo ze zawsze psuje sie to czego sie nie spodziewamy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widzę, że nikt z osób z którymi rozmawiałem nie rzucił mojej propozycji na forum.

 

Mam propozycję co do następnego spota.

Termin wstępnie np. 4.04, a więc mamy 1,5 miesiąca.

Miejsce Katowice lub rejony, ale jest warunek, ktoś z ludzi z tamtych okolic załatwia miejscówkę. Jeśli to ma być parking marketu to od razu mówię, że ja odpadam z tego spotu, bo uważam to za bezsens.

 

Myślę, że do końca lutego można spokojnie dogadać się czy komuś pasuje termin i co do miejscówki, jeśli do tego czasu nic nie zostanie ustalone to znaczy, że pozostałym nie zależy na spocie, a jedynie robią niepotrzebny szum.

 

Ja mam 80km do Katowic, więc nie zamierzam załatwiać żadnej miejscówki, tym bardziej, że są na forum ludzie, którzy mieszkają w Katowicach i mogą się rozejrzeć za jakąś miejscówką.

Nie mówię, że to muszą być koniecznie Katowice, jeśli ktoś ma gdzieś w okolicy jakiś garaż, gdzie obok można się spotkać to jestem jak najbardziej za, tylko niech ktoś w końcu wykaże jakąś inicjatywę, bo jak na razie to jest tylko niepotrzebne marudzenie, bo komuś termin nie pasuje, bo jest w pracy lub na uczelni, a jak już reszta ustawia się pod niego, to nagle okazuje się, że komuś jest za zimno, albo jak zwykle jest najebany po sobocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede taki... Jak kwiecien, to moze zaproponuje jezioro Przeczyce lub jezioro Pogoria ze wskazaniem na to drugie gdzie jest troszke wiekszy plac chodz nie asfalotowy ale jest milo kulturalnie i cicho :hyhy: ? Powinno byc juz cieplutko i jakiegos grilla mozna zrobic ... Mam nadzieje ze do tego czasu sie juz ogarne. W razie czego moge dac namiary na GPS jak tam bede w poblizu...

Pozdr.

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za jeziorem Pogoria! w Dąbrowie Górniczej .o tej porze roku nie bedzie ludzi.

jest fajny parking przed jeziorkiem, knajpy i wogole:)mysle ze smialo bedzie mozna wyciagnac sprzet,,,bo w okolicy nie ma zbytniego ruchu...trafic tez nie trudno i napewno ekipa by dopisala...jakiego grila by sie zrobilo i nie tylko:)

zawsze spotakc sie mozemy w jakiejs innej miejscowce jakby byly problemy z dojazdem i dojechac nad jezioro wspolnie.

ten kto byl to wie ze miejscowka jest,,,niebanalna:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień sadzę że termin dobry.Można zrobić coś bliżej połowy kwietnia bo na początku to średnio to widzę, święta są i raczej większości ludzi czasu nie wyskrobie.

Po ostatnim spocie gdzie zainteresowanych tematem CA były całe 3 osoby frekwencja już mnie żadna nie zadziwi :] Ale przyjechać było warto bo na odsłuch klocki od cursora mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bylem tylko na 1 spocie...na parkingu w katowicach:P

ekipa moze dopisała, ale miejscowka "ciemna" i zimna...

Ziutsane dobrze ze napisales o tym jeziorku bo calkowicie zapomnialem a mysle ze odpowiedniejszego miejsca w okolicy nie znajdziemy :]

ten kto byl to wie...nie wiem czy ten parking jest asfaltowany czy z płyt...ale zawsze mozna podjechac pod samą wodę(wjazd z 2 strony)kilkanascie samochodow sie zmiesci.

ale wtedy to tylko lezaczek i piwko ...a nie w samochodzie siedziec:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dodać jeszcze od siebie, że dobrą miejscówką może również być park Doliny 3 Stawów w Katowicach :]

Jest sporo miejsca na 3 parkingach, woda blisko, knajpy blisko, jest sporo miejsca na grilla lub nawet na ognisko.

Osobiście jeśliby nie wypalił Muchowiec to ja byłbym za Przeczycami :D

Pogoria, Pogorią, ale jednak to miejsce średnio mi się podoba :D

Poza tym ja jeszcze spróbuję się porozglądać za czymś ciekawym w samych Katowicach.

No i kiedyś Patryk proponował miejsce w K-ce na parkingu do którego do dziś nie wiem sam jak dojechać :D

Mamy jeszcze trochę czasu, jak się trochę pogoda poprawi to sam gdzieś pojeżdżę i się porozglądam za miejscem.

Porobię zdjęcia i wrzucę na forum, a potem reszta będzie się zastanawiać nad wyborem odpowiedniego miejsca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoria, Pogorią, ale jednak to miejsce średnio mi się podoba :D

tu napisz dlaczego?...czego tam brakuje?mysle tu o pogorii 3...knajpy kolo wody są jakby kogoś mały glod zlapał:D

zwyklae parkingi odpadają...nie ma ani klimatu ani nic i jeszcze przypadkowe osoby sie plątają :D

a w katowicach nie znajdziesz raczej fajnego parkingu gdzie mozna sie np. w spokoju odlac :D ..czegoś napic :] czy cos "podpalic"...o grilu myslalem zeby nie bylo:)

z dąbrowy do katowic nie daleko ...a jakby ktos nie trafil nad wode to zawsze w centrum (np. koło parku wodnego nemo) mozna sie spotkac i uderzyc na miejsce

ostatnio byly katowice, racibórz...to zrobmy cos blizej małopolski:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moze tam, gdzie byly BMW 7 ?

Dolina 3 stawów to też ciekawa propozycja. Z dojazdem trochę gorzej, ale można podobnie jak chłopaki z 7er umówić się na BP, a później tam się przenieść.

Tam gdzie byliśmy może nie ma żadnej knajpy, ale widać całą dolinę 3 stawów z góry.

 

 

Termin i miejscówka jest do dogadania. Jak już pisałem, myślę, że do końca lutego da się spokojnie ustalić miejscówkę i termin, który większości będzie pasować, a później każdy będzie mieć miesiąc czasu, żeby sobie plany ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrobmy cos blizej małopolski:)

 

A widziales nazwe tematu ?? :D Nie chce sie deklarowac na 100 %, ale odstawie alko i inne uzywki i mysle na 99% sie pojawie :] Tym bardziej jak bedzie gdzies blizej i bedzie cieplo :D Moze nawet kierowce bym mial.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ache blizej Malopolski=czyt. Dąbrowa Górnicza -jez. Pogoria

nie chce robic w Krakowie:P

dobra ja napisalem moja propozycje...teraz siedze cicho wybierajcie Wy....

a Ci co nie mają zamiaru przyjechać, badz tylko duzo gadają...niech swoje pomysly zachowaja dla siebie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie deklarowac na 100 %, ale odstawie alko i inne uzywki i mysle na 99% sie pojawie :]

to juz bylo !! takie rzeczy to tylko w erze maja :D

 

wiec lepiej sie nie wypowiadaj jak nie masz 102% pewnosci, ze sie pojawisz

 

Tym bardziej jak bedzie gdzies blizej i bedzie cieplo :D Moze nawet kierowce bym mial.. :D

 

prosze Cie, co ma do rzeczy czy jest cieplo czy zimno, czy blisko czy daleko, jak bede chcial sie z kims spotkac to nawet deszcz, snieg, -25st czy tez 1000km nie bedzie mialo na to wplywu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...