Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Napisano 06 czerwiec 2014 - 21:43
pretor, dnia 01 Cze 2014 - 21:51, napisał:
wiec 14 ego panowie jakis konkret spot moglby byc czasu duzo zeby sie okreslic i zapisac,miejsce proponujcie,ja bym obstawial za okolice ikei ale wiadomo jedni tu a drudzy tu,kazdy chce jak najblizej.wiec jest czas mozna planowac,mysle ze do konca tego tygodnia mozna sie okreslic z miejscem a pozniej juz tylko sie okreslic kto bedzie.
wiec jak bedzie organizujemy cos wiekszego???14 ty ,15 ty ??? Kto chetny???

a tu jakas propozycja byla :) 


fakt zgapilem sie :( wiec moze tydzien pozniej 21-22??? ktos bedzie chetny???

pozniej sprostowanie tutaj


wiec moze cosik za tydzien???? tj 28 sobota miejsce do uzgodnienia.jak dla mnie niedziela odpada,niestety chrzciny mam ale na mnie nie patrzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Z Szymonem ustalilem 19:00 parking M1 Zabrze
Jak ustaliłeś jak właśnie rozmawaliśmy z Szymkiem i mieliśmy ustalić miejsce.Panowie nie bądźcie egoistami i nie róbcie spotów pod domem.Zawsze była Ikea później Europa i może niech tak zostanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustaliłeś jak właśnie rozmawaliśmy z Szymkiem i mieliśmy ustalić miejsce.Panowie nie bądźcie egoistami i nie róbcie spotów pod domem.Zawsze była Ikea później Europa i może niech tak zostanie?

no widzisz kazdy chce miec jak nablizej.....a i tak europa czy ikea chlopaki maja po gora 20 km a inni chca sie spotkac a maja powyzej 50 ciu ale chca.dlatego mowie cos ustalic wczesniej a nie nagle bo Ci co im pasuje maja po 10 km i maja innych gdzies.wiec 

Panowie troche wspólczucia i tak jak pisze Darflex nie badzcie egoistami!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robcie sobie spota dzisiaj gdzie chcecie...ale mozna ustalic jakiegos w innym terminie,konkretnie a nie po cichu a nagle "spot tu i o tej bo tak ustalilismy " czy komus brakuje checi do pisania??? byloby fajnie jakby te spotkania byly regularnie w miare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...