Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cholera montuj te klocki bo fajne i przyjeżdżaj .

 

 

Niestety ale ostatnio naprawdę nie mam czasu ( chajtam się w przyszłym tygodniu ) i cały wolny czas coś tam jeszcze załatwiam. Później jeszcze urlopik i dopiero wtedy zajmował się instalką. Dzisiaj tez niestety nie dojechałem bo troszku wczoraj zabalowałem ( kawalerskie) i wolałem nie siadać dzisiaj za kierownice, ale co się odwlecze to nie uciecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po spocie ...pogoda super ,temp. ok 20*, lekko w pewnym momencie pokropiło ale po tylu dniach skwaru taki deszczyk to jak morska bryza ;) , no i mój bus pomieścił wtedy sporo ludzi :). Miejscówkę też chyba spoko wynalazłem , bo wścibskich nie było ,blisko dla wszystkich (no Cursor to wszędzie ma daleko). W sumie mało słuchania , bo kilka autek (moje też ;) )z prowizorkami i z kabelkami luzem. Chłopaki jak zwykle mieszali klockami na maxa jeszcze jakby tak lutownicę "ktoś" wziął to już normalnie wypas :)

 

PS: rozmowa jak zawsze zeszła z CA na ... kobity ... i życie intymne kolegi Ache :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakby tak lutownicę "ktoś" wziął to już normalnie wypas :)

 

PS: rozmowa jak zawsze zeszła z CA na ... kobity ... i życie intymne kolegi Ache :)

 

Za lutownice sorry, zostala w garazu :looka:

 

A rozmowy.. Wiadomo jak same chopy siedza.. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorej zescie sie chopcy wogole pozbierali ??

 

Ja byłem w doma ok. godz. 18, także lajtowo :ok:

 

 

Dzialo sie jeszcze cos ciekawego ?? :luka:

 

A nic się ciekawego nie działo, powalla opowiadał nam swoje przygody z Auchan w Mikołowie oraz jego burzliwe perypetie z wymianami towarów w tymże markecie :rotfl::P

Edytowane przez ruby1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

siema :) chłopaki mam prośbę... kto z Was jedzie do Łodzi ?? potrzebowałbym przewieźć dokładke do zderzaka dla kumpla i odebrał by ją na zlocie

 

Ja zapylam do Łodzi na piknik, także jak chcesz to mogę wziąć tą dokładkę, mam nadzieję, że w moim kombi się zmieści, tak parę gratów ze sobą targam, także kolejna rzecz to już dla mnie bez różnicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z łodzi odpadam. Ew. pojawiłbym się w sobotę wieczorem, ale to też mało prawdopodobne.

 

Wczoraj na zlocie KTK zerwało mi gwint w nakrętce, którą przykręca się sworzeń do mcphersona i w sobotę jadę z kumplem zmieniać wahacze. Na szczęście stało się to jak ruszałem, a nie przy 100km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możecie mi powiedzieć, komu ja wiozę do Łodzi tą dokładkę :] ??

A właśnie, Patryk jak Cie nie będzie na pikniku to dasz, np. Łukaszowi jedną Vegę ??

Bo chciałbym ją sobie potestować w BR, a no i moje Focale plus maskownice, też by się przydały :P

A i nie wiem czy mam brać Twojego Filipa, komu mam go dać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, Patryk jak Cie nie będzie na pikniku to dasz, np. Łukaszowi jedną Vegę ??

Bo chciałbym ją sobie potestować w BR

Sorry, ale nie ma takiej możliwości. Jeśli sprzętu nie będę mieć na oku to go nie pożyczam. Raz spuściłem sprzęt z oczu i straciłem 1 woofer helixa h206.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem jak będzie jakiś najbliższy spot, to postaraj się zabrać Vege, albo w swojej budzie BR, albo będę testował ją w swoim BR.

Łukasza i tak nie będzie w Łodzi, także i tak czy siak nie masz komu dać tego suba.

Poza tym, 4 września na Muchowcu szykuję się Summer Cars Party, jak będziesz tam, to wtedy możesz wziąć suba ze sobą, ja Ci oddam radio, no i nie zapomnij o Focalach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...