Skocz do zawartości

VOLVO V70/S80 (krisman)


krisman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 356
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trzeszczacy plastk znam wlasnie z volvo s60, dobrze wiedziec, ze w s80 poprawili jakosc.

Fajne auto, jaki silnik?:)

2.4t z programem od BSR na 250 kucy i 410 Nm :)

S80 to był wtedy flagowy model, wiec troszkę więcej się postarali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki piecyk?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bedzie soundstream da vinci.

Zawsze mialem sentyment do tej marki, bardzo podobalo mi sie jak graly stare rubicony.

Posluchamy co ten, jakby nie bylo flagowy model potrafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo :hyhy:

Fakt, gruby to on jest  (5,5 cala wysokosci) :)

Jeszcze nie zdecydowalem gdzie go zamontuje, sa 2 opcje: albo bedzie zintegrowany ze skrzynka suba, albo we wneke kola zapasowego.

Za wczesnie sie pochwalilem widocznie, wlasnie dostalem maila od sprzedajacego, ze sprawdzal dzisiaj wzmak i nie dziala jak nalezy.

Cale szczescie to szanowany uzytkownik szwedzkiego forum i sedzia na zawodach EMMA, mam czekac na zwrot kasy.

Takze wychodzi na to ze zostanie ADS P4100 na wf i suba, a sredniak i tw: sinfoni 90.2 i 45.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aktualizacja by się przydała ;p

Ogólnie jak na oryginalne przetworniki z tweeterami w boczkach jest spora odległość do sceny, również jest szeroka scena.

Nie ma problemu ze zlokalizowaniem źródeł, czy głębokością sceny. Inżynierowie z Volvo się popisali, do tego dochodzi ciekawe źródło i odpowiednie zasilenie, nie zapomnijmy o 15 calach w bagaju które się wcale nie wleką:)

Kick się poprawił o wiele, wszystko ładnie zgrane, wszystko na desce. Teraz dół pasma jest najmocniejszą stroną tego systemu :)

 

Drzwi dokończone, poszycie wewnętrzne klejone z obu stron, blacha na otworze tech to profilowane metodą młotkową 2mm aluminium, również obustronnie klejone.

Myślę, że drzwi zabetonowane w pewnym stopniu;p

post-20090-0-93444300-1529792430_thumb.jpg

post-20090-0-94251000-1529793737_thumb.jpg

post-20090-0-59453600-1529793773_thumb.jpeg

post-20090-0-87425400-1529793816_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest[emoji4] profi czysta schludna konkretna robota [emoji106] czekamy na kolejne postępy

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Dzięki, ale trzeba przyznać, ze Rafał dużo mi pomógł w robocie, a w zasadzie wykonał większa jej część.

Ja w zasadzie byłem tylko od zaplanowania i pomagania ;)

 

Tak jak napisał kolega, na dole zrobiło się słyszalnie lepiej.

Mocniejszy, dobitniejszy kick i więcej szczegółu na basie.

 

Przy okazji dzięki Rafał za super gościnę i dobra zabawę, podziękowania oczywiście tez dla małżonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dzięki Rafał za super gościnę i dobra zabawę, podziękowania oczywiście tez dla małżonki :)

To ja dziękuję za odwiedziny:)

Zawsze warto się spotkać z ciekawymi ludźmi, porozmawiać i posłuchać, a zbyt wielu nas na Skandynawskiej ziemi nie ma.

Teraz kolej bym i ja odwiedził Ciebie;D

PS

Mina Afgana po odsłuchach - bezcenna ;D

 

tak chwalisz chłopa to chyba tez się wybiorę w odwiedziny tylko weekend za krótki [emoji4]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Zapraszam:)

A to chwalenie nie potrzebne, lubię dłubać i nie potrafię robić po łebkach, ma być porządnie, albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...