Skocz do zawartości

VOLVO V70/S80 (krisman)


krisman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 356
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Krystian, nie ekscytuj się skrzynką tylko referuj efekty jej zastosowania :)

OK, OK, odpalony :)

Coz moge napisac po szybkiej wrzucie, bardzo fajnie sie skleil z przodem praktycznie od strzala.

Doskonale uzupelnia niedostatki woofera.

A teraz pewnie to czego kazdy z Was byl najbardziej ciekaw, czyli szybkosc.

Jest niesamowicie szybki, i to nie w tym sensie, ze jak na 15 cali jest szybki, ale niejedna dziesiatka by sie nie powstydzila tej szybkosci.

Nawet Slayer mu niestraszny.

Jest zejscie, jest roznorodnosc i skutecznosc (producent podaje 97dB).

Po kiego diabla ja tak dlugo zwlekalem z ta skrzynka :D

Glosnik lezal w garderobie od poltora roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piknik oczywiście przyjadę z betą ;)

Słuszna koncepcja.

 

To ja wyprowadzę sobie kable z jednego z kanałów fabrycznej jednostki i posłucham u siebie - kufer aktualnie mam spory, Twoją skrzynkę ledwie będzie w nim widać :)

 

A tak poważnie - pewnie będzie kilka aut z mniejszymi braćmi z serii, warto byłoby zrobić testy porównawcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam Marku, że do piknika to już drzwi będą wygłuszone i nawet jakiś wzmacniacz się znajdzie u Ciebie :D

Po głębszym przemyśleniu jednak odpuściłem temat.

 

Wracając zaś do meritum - bardzo mnie ciekawi porównanie 15 z 12.

Miałem 12 i bardzo sobie chwaliłem, moje spostrzeżenia pokrywają się ze spostrzeżeniami Krystiana dotyczącymi 15 a ta kubatura, której jego egzemplarz wymaga nie jest wcale znów aż tak wielka (nawet mam na stanie pudło o odpowiednim litrażu :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kiedyś słuchałem 15" w Wwie na spocie i mi daleko wtedy było do entuzjazmu z tego tematu. Może kwestia skrzynki, napędu albo czegoś jeszcze.

Z pikniku (właśnie chyba ostatniego) zaś w Volvo pamietam ciągnący się sub z bagażnika. Teraz jest znacznie lepiej?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kiedyś słuchałem 15" w Wwie na spocie i mi daleko wtedy było do entuzjazmu z tego tematu. Może kwestia skrzynki, napędu albo czegoś jeszcze.

Z pikniku (właśnie chyba ostatniego) zaś w Volvo pamietam ciągnący się sub z bagażnika. Teraz jest znacznie lepiej?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest o niebo lepiej, ale to akurat nie była kwestia suba samego w sobie, ale po prostu strojenia.

Ogarnalem to jeszcze przed betą, Karol był u mnie kilka miesięcy temu, stwierdził ze bas to najmocniejsza strona systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w pamięci bardzo utkwił woofer krismana pomimo ze osadzony wyżej ze względu na drzwi grał z tupetem przyzwoicie średnica wyraźna i dolu tez mu nie brakowało tylko nie gniewaj się ale po tym co napisał tomomadej walilo strasznie subem z kufra. Gratuluję 15 tki tzn forumowego hitu klubowiczow bety :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w pamięci bardzo utkwił woofer krismana pomimo ze osadzony wyżej ze względu na drzwi grał z tupetem przyzwoicie średnica wyraźna i dolu tez mu nie brakowało tylko nie gniewaj się ale po tym co napisał tomomadej walilo strasznie subem z kufra. Gratuluję 15 tki tzn forumowego hitu klubowiczow bety :D

A na co tu sie obrażać? Ja głuchy nie jestem aż tak zeby tego nie słyszeć.

Sam kilku osobom mówiłem, ze z subbasu jestem niezadowolony i nie wiem jak to ogarnac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Po głębszym przemyśleniu jednak odpuściłem temat.

"...jako nowotwór toczący ciało i...ten bakcyl dżumy  :hyhy:"  , mówię  Ci jedyne antidotum to akwarium i rybki .

 

Krisman, ja z innej beczułki zapiąłeś już Deh-a pierwszego? W moim odczuciu akurat pod tą jednostką możesz przeżyć lekki "niepokój" właśnie w paśmie subbasu oczywiście tonalnie bo akurat nim to wygonisz suba gdzie zechcesz :wink: .

 

Tymczasem lecę dalej podłubać w mojej kolubrynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz troche osluchalem sie z nowym subem.

Podobal mi sie od poczatku, ale po kilku dniach doszedlem do wniosku, ze jednak trzeba go nieco sciszyc.

Musialem zdjac z suba 5dB na zwrotce aby gral tak jak powinien, w sensie uzupelnial pasmo a nie walil basem jak opetany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...