Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014


boczuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mika wczoraj stanął na wysokości zadania i dobrze zastąpił Winiarskiego to Nowakowski zagrał słabo i szkoda tylko ze Antiga wpuścił Możdżonka tak późno ale lepiej późno niż wcale :) bo to jego ostatni blok dal zwycięstwo. Co do dzisiejszego meczu to czeka nas najtrudniejszy mecz w tych mistrzostwach bo Francja to nie chłopki do bicia a i pierwsze miejsce w tabeli też ma znaczenie więc "żabojady" nie odpuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 492
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wejść w najtrudniejszy momencie mistrzostw po 2 nieudanych meczach, jako w zasadzie debiutant w tak ważnej imprezie i wykręcić 64% skuteczność

 

Nie patrze na statystyki - w decydujących momentach nie wytrzymywal tej presji wg mnie.

Nie podobała mi się jego gra

 

 

 

jakby każdy dzisiaj grał tak skutecznie jak ciota Mika dzisiaj to wygramy :)

 

I oby Wlazły poprawil zagrywkę (niech serwuje wolniej ale przynajmniej w boisko) i bedzie miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko rozumiem. Idealnie nam nie idzie i zawsze można coś poprawić. Siatka to gra błędów (które trzeba eliminować) a nie dobrych akcji (przy łatwych piłkach każda drużyna kończy, to trudne się liczą). 


I tak to jest, jak się rozdaje punkty/wyniki przed meczem. Kibicowałem Serbii, która dała dupy (gdyby urwała punkt Iranowi byśmy byli w 6) a nie wierzyłem w przegraną USA... a tu proszę. Amerykanie poza burtą a my w 6 i dziś walczymy o 1 miejsce w grupie bez ciśnienia odpadnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to bardzo dobra wiadomość bo teraz polacy po awansie nie muszą grać z taką presją że jak przegrają to odpadną a to bardzo dużo jeśli chodzi o nastawienie psychiczne. Czekam na mecz i mam nadzieje że polacy zajmą 1 miejsce w grupie :)


no i po losowaniu grupa śmierci szczęśliwe losowanie to nie było :) ale trza zagrać na 110%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym meczu Mozdzonek gral duzo lepjej od Nowakpwskiego. A zawcze ten drugi zaczyna i knoci.... Brakuje nam jednak lawki. Francuzi wczoraj w rezerwowym skladzie nas prawie ograli

Po tym jak my bez Winiarskiego zmietliśmy ich pierwszy skład w 1 secie. Potem my też graliśmy rezerwami a mimo to wygraliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Z Rosja wygraliśmy przed samymi mistrzostwami 3:2 wiec czemu by Polacy nie mogli zrobic tego samego i Canarinios i Sborna sa do ogrania
:ok:  też tak myślę. Zresztą obydwa zespoły również mają swoje problemy. W Brazylii kontuzję ma Wallace a w Sbornej Moroz i Pawłow. Dodatkowo po takiej wypowiedzi Spiridonowa to chyba (mimo że polscy kibice siatkarscy nie maja takiego zwyczaju) ich za gwizdają :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że są szanse. Ze wszystkich drużyn to my pokazaliśmy najlepszą siatkówkę (szkoda, że forma faluje, ale tak jak zagraliśmy początek z Iranem czy z Francją to nikt tak chyba nie zagrał). Oby tylko udało się to powtórzyć.

 

Brazylia będzie niestety strasznie nakręcona przez ten cyrk ze zmianą terminów gier... a w Rosji podobno jeszcze jakieś problemy ze środkowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...