Skocz do zawartości

Autko na szybko do 13k


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


akurat mam acco VII i nie gnije ale mniejsza o to . Znam pare osob co maja acco i raczej nikt nie narzeka

A czy za 13k złociszy kupisz VII? Moja odpowiedź dotyczyła VI - powiesz mi, że nie gniją? Albo Civic VI a nawet. Opel? Astra, VB, Omega... Wszystkie wcina rudy.

Mazdę 6 może i tak. Zależy jak była dbana od nowości. Sam mam M6 z 2006 i problemów większych nie ma. Za 2-3 lata trzeba będzie zrobić zaprawki na nadkolach, zabezpieczyć i tyle. Choć widziałem auta z podobnego rocznika kompletnie przegnite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak czytam ten wątek od początku.... w zestawieniu konkurują małe pierdziele - z konkretnymi gablotami i "księciuniowi" nie idzie nijak dogodzić, bo to beee, a tamto feee, a najlepsze jak porównuje się cichość np 206 i auta 2 klasy wyżej.

 

Chłopie aż mi się nie chce wierzyć, że nie możesz znaleźć sobie Toledziaka w benzynie takiej jak chcesz. Zaloguj się na stronie fanclubu Toledo i szukaj tam ofert, albo Leon`a 1 generacji sobie poszukaj w 1,8T - diesle tyluletnie omijaj, bo jak taki ASZ "poprosi" o regenerację wtrysków i koło dwumasowe ze sprzęgłem to się lekko zdziwisz ile będzie trzeba zostawić u mechanika.

 

Normalnie jak z dzieckiem...

 

Edit: co do corolli, o której kilkukrotnie była mowa, to kolega miał służbówkę przez 2 lata i zawsze w lato na trasie do Wrocka zamarzałą mu chłodnica od klimy :)

 

Zwyczajnie nie mam parcia na wielką limuzynę. Nawet nie chce, bo jak mówiłem - 95% jeżdżę sam. Wolę mniejsze, sprytne, zwinne autko.

Ja tutaj 206 w ogóle nie biorę pod uwagę. Dodałem, że jest głośne, ale mam inne powody by go nie chcieć.

 

 

Na obu Toledo jestem od początku poszukiwań - tam zacząłem. Na sprzedaż było jedno. Byłem umówiony z gościem... i sprzedał w dzień, kiedy mój znajomy to auto go obejrzeć.

Tak, opowiadaj mi jakie to TDi są złe, opowiadaj. A ja od początku mówię, że absolutnie nie wezmę diesel'a.  :wink2:  (Gdybym chciał, to mam jedną ofertę z ich forum).

Mało tego, oficjalnie na forum poszukuje kilka osób, wszystkie właśnie 1.8/1.8T, również z pomocą forumowiczów. I nie, nie ma w czym wybierać. Więc mi nie opowiadaj, że wejdę na forum i cuda tam znajdę. Forum leona też przeglądam. Obecnie jest jeden. Szkoda tylko, że żeby bo obejrzeć, muszę pojechać 480km w jedną stronę.

 

Co znaczy, że zamarzała chłodnica klimy...? Nie znam się, pytam.

 

 

Jak z dzieckiem, bo chcę  kupić raz i być zadowolony. To jest inwestycja, w której nie mogę sobie ot tak kupić pierwszego lepszego. Tutaj sporo osób miało już większe doświadczenie z autami, może nawet raczej chciałem nie tyle kolejnej opcji w stylu co wybrać, a pomocy w odrzuceniu aut z mojej listy. Co jest niewarte, co ma wady, czy się lepiej nie interesować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeśli chodzi o BMW to prawda ciężko znaleźć zadbana.

 

Na Twoim miejscu - dozbierałbm ze 2k i kupił zadbana corolke - to fajne auta, ciche, bezawaryjne, gnić też nie gniją, ładnie trzymają cenę. Akurat za kierownicą E12 nie siedziałem, natomiast w avensisie z podobnch roczników owszem i powiem ci że fajnie się te autka prowadzą.

Silniki pewno jak to japonce, jak to wspominałeś - i na 2ce do 100 przeciagniesz na upartego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeszcze powiedz, ze przez trzy lata nic nie robiles bo taki uczciwy byl ten "warszawiak". :D

owszem :) jedynie immo padło, koszt 50zl, a tak śmiga bez problemu, nie mowie o olejach filtrach itp bo to normalna kolej rzeczy ze trzeba wymieniać, czasami uda się  trafić na okazje, czego koledze Stah tez życzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Żebym miał kogoś ze szczecina... to i bym się tym leonem bardziej zainteresował.

Żeby coś kupic to trzeba się ruszyć i to obejrzeć.

NIe polegaj na innych, bo ludzie mają różne pojęcie o mechanice małe/duże/żadne.

Najlepiej samemu weryfikować stan auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz assesino, nie będę cisnął prawie tysiąc kilometrów, żeby tylko obejrzeć.
Szukam pewnych ludzi, chociażby na b-w.net którzy za opłatą mogą auto sprawdzić, bo taniej mnie to wyjdzie niż jazda w dwie strony.

Tym bardziej, że sam się nie znam, a tak mogę dostać rzeczowy opis i wiedzieć już na czym stoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy za 13k złociszy kupisz VII? Moja odpowiedź dotyczyła VI - powiesz mi, że nie gniją? Albo Civic VI a nawet. Opel? Astra, VB, Omega... Wszystkie wcina rudy.

Mazdę 6 może i tak. Zależy jak była dbana od nowości. Sam mam M6 z 2006 i problemów większych nie ma. Za 2-3 lata trzeba będzie zrobić zaprawki na nadkolach, zabezpieczyć i tyle. Choć widziałem auta z podobnego rocznika kompletnie przegnite.

Ja pisalem o problemach mazdy 6 z korozja.Ty skontrowales ze Hondy tez gnija ale nie porownuj 6 z acco VI bo odpowiednikiem 6 u hondy jest VII ( wychodzily w tych samych latach ). Jesli miales na mysli acco VI to trzeba by go porownac z mazda 626. Nie wiem jakie sa ceny aut w PL ale skoro nie mozna kupic acco VII w tej kwocie a mozna kupic mazde 6 to tez o czyms swiadczy. W UK 6 tez gorzej trzymaja wartosc nic acco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staH, znajdź w okolicy C5 i się przejedź, zobaczysz że inaczej będziesz patrzył na pojęcie "komfort" testując później Corollę czy chociażby Toledo ;) AntyCA nie jest, bez problemu trafisz w tej kasie 2.0 benzynowe które dobrze znosi gaz, a jak masz zapotrzebowanie to nawet i V6 jest w zasięgu cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupic acco VII w tej kwocie a mozna kupic mazde 6 to tez o czyms swiadczy. W UK 6 tez gorzej trzymaja wartosc nic acco.

Chyba średnio zrozumiałeś. Uważam, że Mazdy 6* nie da się kupić za 13 tys. I nikt nie wspomina jej w kontekście zakupu, tylko rdzewienia.

 

*sensownej Mazdy 6, a nie popowodziowego, zawiniętego na słupie egzemplarza...

Edytowane przez Marine_4000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba średnio zrozumiałeś. Uważam, że Mazdy 6* nie da się kupić za 13 tys. I nikt nie wspomina jej w kontekście zakupu, tylko rdzewienia.

 

*sensownej Mazdy 6, a nie popowodziowego, zawiniętego na słupie egzemplarza...

dobrze zrozumialem ale tak jak napisalem wyzej nie wiem jakie sa ceny w PL a rzeczona Mazda 6 padla jako propozycja dokladnie na str nr3. Od tego momentu zaczela sie rozmowa na jej temat. Doczytaj dokladnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale to nie zmienia mojego zdania, że za 13k to trzeba mieć MEGA szczęście, żeby coś wyrwać.

Byc moze tego nie wiem. Ktos kto nie zna cen ta propozycja moze zasugerowac sie , ze auto jest do kupienia w tej kwocie.

 

P.s nie ma sensu juz sie przekomarzac i robic OT. osoba szukajaca auta chyba i tak nie jest zainteresowana 6 nawet gdyby byla za 13k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej uprzedzenia i wsiadz do jakiejs kobyły z duzym motorem v6 ,typu a6 2,4, paska 2.8, c5, Laguny, starszej BMW, Omegi FL... Być moze zmienisz zdanie, sam sie przekonasz i para pojdzie w gwizdek. Moim zdaniem lepiej jezdzic starszym rocznikowo wygodnym i komfortowym samochodem klasy premium niz puszka i non stop walczyć z szumem opon, trzeszczacymi plastikami, swistem uszczelek czy piszczaca klapa jakiegos kompaktowego "haczbeka"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiem? Płaczu na temat kosztów OC, jakie to koszty są dla silnika 1.4/1.6 i jakie dla silnika 2.5-3.0 bez zniżek?

Stać Cię na auto, opony, serwis to na ubezpieczenie parę stów więcej chyba także? Co za problem zarejestrować na spółę z kimś o zniżce 60%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...