Skocz do zawartości

Autko na szybko do 13k


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Weź pod uwagę 206 RC miałem takie przez pewien okres czasu i jak dla mnie to genialne autko, świetnie jeździ, genialne fotele autko generalnie bardzo przypadło mi do gustu i być może kiedyś sobie takie jeszcze kupie :) Naprawdę polecam sportowe 206 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z tego co się orientowałem (znajomy ma) to 206 zdecydowanie nie jest fajny jeśli chodzi o ciszę w środku.

Jak znajdę trochę chęci, to umówię się z gościem od rolki i sprawdzę czy mi takie auto pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna II 1.8 - 2.0T, Saab 93 2.0, Audi A4 b5 1.8T, Octavia I 1.8T, Audi A6 C5 2.4.

 

Octavię pominę.

A6 z 2.4 również

Lagów mam wystarczajaco

 

Saab ciekawą opcją, ale nie czytałem jak to wygląda z serwisem (silnik/zawieszenie/hamulce)

A4 - no w sumie jedyny problem to drzwi, nie jest nie do przejścia. Wiadomo, zawieszenie też nietanie, ale tego nie robi się co rok w końcu.

 

C5 - to jest dla mnie wielka zagadka. Niby brzydal (wg. mnie) ale poza tym wydaje się być bardzo spoko autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprodukowali, tylko dostać nie mogę :P
Toledo 1.8 20v szukam od paru miesięcy, albo jakieś kasztaniaki, albo znikają jak świeże bułeczki ;)
Więc szukam zamiennika, bo mam dość :wink:

 

 

 

Nie no, z wymienionych tutaj parę fajnych opcji jest. :)

 

Kręci mnie ta rolka z łańcuszkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I hondy i inne ople :P

akurat mam acco VII i nie gnije ale mniejsza o to . Znam pare osob co maja acco i raczej nikt nie narzeka. Ogolnie blachy dobrze sie trzymaja za to rdza moze pojawic sie na elementach podwozia. Wystarczy jednak konserwowac i nie jest zle.Znam tez kilka osob z mazdami 6 i praktycznie kazdemu gnije. Nadkola , progi , przetloczenia blach na klapie bagaznika itp. Zreszta wystarczy wejsc na mazdaspeed i poczytac co ludzie pisza o rdzy w 6.

Jak klepane z każdej strony to i rdza je wcina.

i nie chodzi o klepane fury. Poprostu mazda ma slabe blachy bynajmniej ta pierwszej gen 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum KA user sucre (autokomis z Częstochowy) sprzedaje klika aut i miedzy innymi ma Ibizę mniej więcej (no może więcej :wink: ) w Twoim budżecie . Z racji że tamto forum to dość specyficzne forum (stosunek do aut) , to ściemy nie ma (sprzedał na forum multum aut ) . Sprowadza tylko pewne auta ...stąd ceny większe ale czasem warto dopłacić.

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=20551&sid=044e0e3bbc637d0198f197e65a52dd96 

http://vitoocars.otomoto.pl/

 

Taaa wiem to TDI ale taki diesel, to każdy kowal naprawi i ceny części na normalnym poziomie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...