Skocz do zawartości

Jak tu trafiliście??


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jak w temacie jak tu trafiliście? Pytam w celach czysto ciekawskich :P

 

A więc ja hmmm jestem założycielem tego forum. Pierwszym userem więc chyba pisać nie muszę.

Mogę opowiedzieć Wam historie. Pewnego razu wpadłem na pomysł, że trzeba by było założyć forum związane tylko z CA. Akurat crazy_88 założył swoje forum na jakimś darmowym serwerze. Ja o CA prawie nic nie wiedziałem (teraz wiem troszeczkę więcej). Napisałem do niego, żebyśmy razem rozkręcili forum. Założyliśmy jakieś forum i zająłem się reklamą. Wysłałem kilka meili i meil trafił do sklepu Axel II we Wrocławiu :P

 

Odpisał mi mattom. Że z chęcią się wymieni banneram, ze sam myślał o czymś takim i zaprosił mnie na rozmowę do sklepu. Cały w stresie poszedłem na rozmowe (haha pamiętam słowa crazego weź dogadaj się tak, żeby były jakieś rabaty dla userów). Po krótkiej rozmowie doszliśmy do wniosku, ze podejmiemy współpracę. Udostępniono mi serwer i wgrałem forum. I tak oto forum śmiga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Crazy88 namawiał :) Na początku tylko czytałem, czekałem i obserwowałem (jak taka hiena). Ale jak zobaczyłem , że tylu fajnych ludzi z elektrody się tu znalazło, to stwierdziłem 'Hemm, może być fajnie'. No i tak też jest :oczami:

Dopiero się tutaj wdrażam, ale mam nadzieję, że do zjazdu w Sulejowie zdąrzę napisać trochę przydatnych postów.

Pozdro :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu ja skrobnę jak tu trafiłem

 

Było tak chodzę po elce czytam dzień w dzień takie same wątki to samo w kółko się klepie.

 

Któregoś pięknego dnia jakoś wyszło że gadałem z crazy_88. On nakierował mnie na to forum i tak sobie siedziałem i czytałem.

 

Na początku prawie wcale nie pisałem tylko czytałem. Dopiero potem zacząłem pisać bo klimat fajny ;-)

 

tak wyglądało moja droga tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...