Skocz do zawartości

Hyde Park for Truck!


lklukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

chyba nie rozumiecie idei Hyde Parku

 

z wikipedii

 

 

Miejscem, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie – jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa .... Jest to tradycyjne miejsce przemówień i debat (przemawiali tam m.in. Karol Marks i Włodzimierz Lenin), odbywających się zwłaszcza w niedzielne poranki. Hyde Park jest też miejscem wielu koncertów. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest... Śpiewa... Zobaczymy kto zaśpiewa baranim głosem, puści klopsa w majtki i wywiesi białą flagę ogłaszając abdykację... a teraz wracam do szklanki rumu i koncertu philla collinsa :-D

I to ma być niby temat, w którym  trucka po tyłku trzeba kopać? Jakoś marnie to widzę... nawet jak truck tyłek wystawi

 

Haha Grzesiek umiesz mnie ubawić...

Tak więc uważasz, że ten tyłek do "kopania" za duży czy trampek za wąski? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko Suzuk, Bury i Mastah mają prawo wymierzyć sprawiedliwość przy sporym udziale "Kelerisa" jako "zraszacza" na tylku a teraz idę z nowicjuszem do zielonej, zobaczymy co powie na koncert... Na głośnikach z tyc mizernych i nie grajacych... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur** ... Szczerze, to skończcie ten burdel bo odechciewa się wchodzić na forum. Wchodzę po 2 dniach i przez ostatnie 2h przeczyałem o bólu dupy "falgowych użytkowników" i niemiłosiernie mnie to irytuje.

 

Szanujcie cudzy czas i pasję. Jak chcecie popier**lic to piszcie w OT, a inni nie będą musieli tego czytać, jeśli nie chcą. Cieżko z 5 stronnicowego tematu wycedzić przydatną wiedzę pośród 4 stron OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Haha Grzesiek umiesz mnie ubawić...
Tak więc uważasz, że ten tyłek do "kopania" za duży czy trampek za wąski? :D

I jak tu z Tobą gadać? Ja Ciebie tu mocno doceniam a Ty wiary we mnie mało masz :D Zostaw już ten paskudny rum w spokoju, nalej sobie rudej i na zakończenie dnia wypij moje zdrowie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi... za to Kocham tą pasję... wsadzasz gościa do auta i na rozwalonym systemie (o czym wiesz Ty a nie zainteresowany) jedyne mądre co ku przychodzi do głowy to "kur... ja też chcę takie coś mieć" i dlatego właśnie a nie pochwał czy też "arkuszy" się w to bawię. .. tupiacej nogi, uśmiechu i banana u słuchacza jak i mnie, bo nie mnie mniejszą frajdę mam z ulubionych kawałków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baltosz. Ból dupy to chyba Ty masz tu najbardziej. Zapewne dlatego że poświęciłeś 2 godziny, a tu wielkie rozczarowanie. Nic nie podane na tacy. No jaki zonk.... Nie zawsze ludzie mają czas i ochotę pisać konstruktywnie.

 

Mam za to inny pomysł. Zamiast biadolić, idź do auta , zrób wymianę wzmacniaczy , ustaw na nowo , posłuchaj , skończysz o 2 w nocy , ale dla przykładu napisz konstuktywnie co wyszło z testów. Wejdziesz na drugi dzień na forum i wtedy zobaczysz konkrety do czytania, a że Twojego autorstwa.... no cóż, to jest forum, ludzie czekają na konkrety, nie chcą marnować 2 godzin, a forum to praca zbiorowa. Więc do dzieła kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Baltosz. Ból dupy to chyba Ty masz tu najbardziej. Zapewne dlatego że poświęciłeś 2 godziny, a tu wielkie rozczarowanie. Nic nie podane na tacy. No jaki zonk.... Nie zawsze ludzie mają czas i ochotę pisać konstruktywnie.

 

Może i tak, ale wieczne offtopy w tematach i zawsze na ten sam temat... jak nie ktoś na nake, to na trucka, albo warszawa kontra śląsk. Te przepychanki nic nie wnoszą konstruktywnego, bo są na bardzo niskim poziomie. Chyba nie zrozumiałeś do końca co mam na myśli. Wierz mi, że ja od nikogo nie oczekuje niczego podanego na tacy. Codziennie wchodzisz na forum i jakbyś czytał tą samą książkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Hihi... za to Kocham tą pasję... wsadzasz gościa do auta i na rozwalonym systemie (o czym wiesz Ty a nie zainteresowany) jedyne mądre co ku przychodzi do głowy to "kur... ja też chcę takie coś mieć" i dlatego właśnie a nie pochwał czy też "arkuszy" się w to bawię. .. tupiacej nogi, uśmiechu i banana u słuchacza jak i mnie, bo nie mnie mniejszą frajdę mam z ulubionych kawałków

 

:D jaha. U mnie banana coraz ciężej, bo już nie ma aż takich skoków jakościowych, ale tupanie nóżką pojawia się często  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności proponuję zaloźycielowi tematu, co by mu od gwiazdorzenia bez snickersa i tych calych pokładów wiedzy audio w głowie, gwint w d... się nie zerwał.

Maść jak znalazł... :D Przesmaruje, ukoi... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...