Skocz do zawartości

Szybka burza mózgów... Najlepszy kick i bas z jakich wooferów?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Jest JBL i jest GTI.
 
Jakoś do XES'a nikt nie ma zastrzeżeń z powodu istnienia X-ploda.

małe OT: wracając do mojego posta, to miało to być raczej humorystyczne, 

 

ciesze się że w końcu ludzie piszą o czymś innym niż to co dotychczas się przewija przez forum. W razie czego można wywalić moje posty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macroma lubię jako takiego. Także popatrzę i dzięki za wskazówkę.

Narazie dogram sprawe Jubym, aby dziadzia trafił do mnie postaram się skrobnąć w swoim czasie co się urodziło. Bardziej problematyczna w aplikacji wydaje mi się sekcja mid tw a piknik tuż tuz... i co bez tanzbudy?

To pachnie jak stypa a nie wesele. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


małe OT: wracając do mojego posta, to miało to być raczej humorystyczne,



ciesze się że w końcu ludzie piszą o czymś innym niż to co dotychczas się przewija przez forum. W razie czego można wywalić moje posty.

 

Spokojnie , czasami wstaw :wink2: , to intencje staną się prostsze do rozszyfrowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak truck.. to woofer black gold ...niestety  bardzo cieżko z dostępnością ...  z uwagi na wiek ...cenę ..itp :wink: ...żeby nie byc gołosłownym to słuchałem w komorach ale z basreflex w sabie 900 ... a obecnie jako system 2way w moich drzwiach :wink2: ps..mam 4 takie woofery- :hyhy: dla mnie numer 1- jeśli chodzi o kick, szybkość .... ale wiadomo każdy ma inny gust i ucho hehe .  Mogę również polecić -rockfordy audiophile 6 lub phonocar pro tech 2/735....to już troche łatwiej dostać  i w mojej opini maja bardzodobry kick ..... A to technical data report MTXa jak by ktoś potrzebował.....praktycznie nie do zdobycia :hyhy:

post-12961-0-25149900-1400655532_thumb.jpg

post-12961-0-62224800-1400655551_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sp to chyba swego czasu była dyskusja z Maxamem na ten temat i tyłka nie urwaly w jakimś aspekcie.

Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Ale system konsekwentnie się robi na Ameryce, wiec na sub basie będą dwie papierowe 12 z Audiophile,jak widziałem Stefek teraz ma identyczne, nie mam pojęcia jednak czego oczekiwać po tych subach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za delikatny... tyłka nie urywa .... to ja już nie wiem co wy chcecie miec w tych samochodach.... chyba kolega musi się bardziej określić albo w stronę SQL albo SPL..... jak ma woofer urwać tyłek.... to proponuje wsadzić w drzwi takie zabawki ...hahaha :rotfl:

post-12961-0-33415700-1400664377_thumb.jpg

post-12961-0-71807900-1400664393_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za nisko uciołeś zapewne od subbasu jest sub :)

Haha... :-/ Blyskotliwosc Twoich uwag Mirku aż poraża...

Słuchałem ich pod fabrycznymi zwrotnicami ale starość nie radość to wada wszystkich infinity z pianka na górnym resorze, także tych w domu.

 

Wole "estradowe" brzmienie skoro tak to odbierasz niż takie słodkie pitolenie bez wyrazu jakie jest w A3.

Moje auto zawsze ma jasno określony profil brzmienia dość roznawalny, a A3, co drugi zlot taki pizdrygalek stoi równo grajacy i nic więcej.

Więc skoncz Wasc jeśli nie masz nic merytorycznie do wniesienia w powyzszym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...