Skocz do zawartości

Rozbudowa car audio


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W skrócie więc... Bo temat na jedno zdanie, rozbuchał się jak balonik... I zostało już to podane na tacy, więc nie wiem o co to pienienie się do Nakamichi? Prościej już panowie się nie da... A jak ktoś nadal nie rozumie, to do podstawówki, albo na inne boisko się bawić...  :wink:


 

 


Akumulator, bezpiecznik , wzmacniacz , kabel masowy od wzmacniacza , karoseria gdy jest użyta , stanowią połączenie szeregowe  zasilania , gdzie w każdym fragmencie obwodu płynie ten sam prąd .
Dlatego wymagane są te same przekroje przewodów.

 

 


-dlaczego minus cienszy niz plus? Jezeli jeden musi byc grubszy to wlasnie minus.

 

Sorry Paweł ale gorszego banialuka to ja już od dawna nie trafiłem... http://1.2.3.10/bmi/www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif http://1.2.3.9/bmi/www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/thumbup.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeżeli uważasz , ze coś w temacie jest do uzupełnienia, to śmiało pytaj .

z wniosków jakie obrazują Twoje wpisy to muszę najpierw "kupić porządny bukiet kwiatów" i wtedy może "rąbek spódnicy się uchyli "  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wniosków jakie obrazują Twoje wpisy to muszę najpierw "kupić porządny bukiet kwiatów" i wtedy może "rąbek spódnicy się uchyli "

 

Pisałem już poprzednio , co Twoim zdaniem wymaga uzupełnienia lub czego nie rozumiesz w opisie  zasilania ?

A jak wolisz "farmazony o kwiatkach" to już Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że autor tematu wyciągnął wnioski z tego co tu zostało napisane i położył odpowiednią instalację prądową w swoim aucie... To i tak nadal zastanawia się czy kupić drugiego dżejbiela żeby lepiej pier*****ło z bagażnika  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ostra dyskusja powstała.

Autko to Vectra b po lifcie w gre wchodzi wymiana fabrycznych głośników z przednich i tylnich drzwi.

Nie wiem czy w miejsce wysokotonowych mozna wcisnąć inne.

Jeśli chodzi o tył to raczej bedą 2xjbl p1224 i jakiś wzmak.

Wiem ze bede musiał zrobić konkretną instalacje wiec chciałbym zeby mi ktos dał jakąś konkretną odpowiedz jakby to widział a nie popisywał sie swoją wiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...